Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

A ce bine!  Vezi ca i ai gasit leacul personal!  Ma bucur ca e bine ca amnvazut la fi mea ce se jelea cand era iritata... abia ma lasa sa o schimb , micuta....

 

Eu cred ca mai am dat asteptat cu mersul, dar zau daca ma plang!! Sta fetita cuminte si se joaca in patutul ei, eu stau asa de linistita langa ea si citesc.... enjoy cat mai pot.... 

 

Daca ii dau de ex un portofel cu multe buzunare... are ce studia o jumătate de ora....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Wow Anda-sta cumintica o jumatat de ora. La noi asta e utopie [:-)))] . De citit nu mai zic....

Dar hai sa o laud putin. Astazi s-a imprietenit cu doamna-statea la ea in brate, a mancat linistita. Nu va spun ca ma simt si eu impacata ca pana la urma incepe sa o placa.

Ce bine Daisy ca i-a trecut iritatia lui Matei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamici, am intrat sa va urez un An Nou cu sanatate( ca-i mai buna decat toate), norocos si plin de impliniri.

Va multumesc ca m-ati ascultat si ati fost alaturi de mine in momente mai incercate [flo2] .

Imi doresc din suflet sa continuam povestea bulgarasilor nostri si in 2016.

Va pup si un An Nou fericit!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hei, la multi ani :*

 

S au trezit copilașii de bubuituri? Tamara nu, u-am pus o carpa mare pe urechi su avea o moaca... ma busea rasul de am crezut ca pana la urma o trezim noi ca radeam in perna, daca artificiile nu reusesc :)) pana la urma a fost totul ok !!

 

Dar serios, arata ca un extraterestu :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am tuns-o!  :)) mai exact nasa a tuns-o cu masina, si arata tare dragut! 

Din capul semichel de pana acum, in prezent am una bucata chelioasa in toata regula :)) a fost minunat la spalatul pe cap :))

Sa vedem acum ce se întâmplă cu parul ei, sper sa creasca mai des si mai... par ! 

Voi ati tuns bebicii pana acum?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...