Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pentru un fund remarcabil


Recommended Posts

arata bine Bruce ca si femeie, chiar mi se pare f tare ca a facut asta. Pacat ca a trebuit sa astepte atat.

 

Mie imi plac fundurile negreselor, asa trebuie sa fie in viziunea mea un fund. :D

Ma rog, stiu ca sunt exagerat de mari, dar mie imi plac.

Una dintre prietenele mele are asa o conformatie, are un fund asa bombat si rotund, de ziua ei ii tot cumparam rochii mulate :))))) in rest e slaba slaba.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

arata bine Bruce ca si femeie, chiar mi se pare f tare ca a facut asta. Pacat ca a trebuit sa astepte atat. Mie imi plac fundurile negreselor, asa trebuie sa fie in viziunea mea un fund. :D Ma rog, stiu ca sunt exagerat de mari, dar mie imi plac. Una dintre prietenele mele are asa o conformatie, are un fund asa bombat si rotund, de ziua ei ii tot cumparam rochii mulate :))))) in rest e slaba slaba.

 

Adica arata ca cele din poza??!! 

Eu am crezut mereu ca sunt implanturi, ca este practic imposibil sa ai asa o disproportie intre muschi.... hm... zici ca se poate? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asta e ceva de-a dreptul caraghios ...

Dar oricum nevasta-sa aia e ca un barbat [batcap]

te referi la aspect sau la atitudine ?

pentru o femeie de varsta ei (60 ani), mama a 6 copii, se tine/arata remarcabil de bine - ma refer (si) la bagajul genetic, pentru ca la banii pe care ii are, poate sa-si faca orice procedura sau tratament cosmetic, pentru a-si mentine aspectul tanar cat mai mult timp.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cori  - mi se pare ca are ceva masculin in ea. dar asta e o parere personala.

 

da, are, nu stiu daca neaparat masculin, dar are o duritate, o asprime in privire uneori si obisnuieste sa spuna verde in fata ce gandeste. de multe ori e "taioasa" in replici.

 

gurile rele afirma ca obisnuia sa-si bata copii, ba chiar si pe bruce, si ca asta ar fi fost motivul pentru care el a depus cererea de divort - abuzul fizic si verbal la care era supus zilnic...

acum, la cate prostii apar in presa, nu stii ce sa mai crezi...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe acestia care se transforma din barbati in femei sunt putin invidioasa, ca vin de obicei cu zestrea genetica masculina, si devin gagici inalte cu musculatura reliefata... pai e corect fata de mine, e concurenta neloiala, ca eu am alta cantitate de tesut adipos... :((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...