Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ginecolog profesionist la Medicover


Recommended Posts

Buna ziua, ma intereseaza sa-mi recomandati un medic ginecolog profesionist ( as prefera o doamna ) la clinica Medicover - Bucuresti.

In principiu as fi vrut sa ma programez la d-na dr. Alina Juganaru de la Medicover, insa dansa este foarte ocupata pana pe la sfarsitul lunii iunie, iar eu am nevoie sa ma programez cate mai repede la un medic.

Multumesc anticipat pt sugestii si raspunsuri !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Stefy22, nu stiu pt ce anume vrei sa mergi la dsoara Juganaru, dar eu nu ti-o recomand deloc. Si eu am mers la ea ca am citit review-uri despre ea, dar am regretat amarnic. Din toti dr gineco de pe acolo si am mers la multi ca am avut abonament ti-o recomand pe dna dr Diaconu de la M. Grivita, si dna dr Sanduleac de la M. Unirii. De eevitat Istoc - a vrut sa ma opereze desi nu era cazu, Juganaru, si Budu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...

Fetelor, vi-l recomand din toata inima pe dr. Silviu Istoc!!! Toti medicii ar trebui sa fie ca el. Este calm, deschis, intotdeauna gentil, dar mai ales un adevarat profesionist care isi practica meseria cu placere. Ii sunt pacienta de aproape 6 ani de zile, trecand prin 2 nasteri alaturi de el si amandoua au decurs impecabil numai datorita lui. Mentionez ca prima a fost pe cale natuarala, iar cea de-a doua cezariana. II sunt recunoscatoare pentru tot!

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...