Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulguleti de Ianuarie 2015 cap 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 352
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

noi in schimb avem problele cu oamenii...plange la oricine on afara de mIne si de taicasu...bineinteles...nu vrea la nimeni...si daca merg intr-un spatiu inchis cu oameni plange,daca ies din spatiul ei vizual plange,daca o ia altcineeva in brate plange de zici ca o taie.... bebeii vostri fac la fel?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

chiar si pediatras-a mirat ca de cand am intrat in cabinet si pana am plecat a plans incontinuu...a zis ca e primul copil pe care nu reuseste sa-l linisteasca...chiar m-a intrebat daca acasa face la fel...dar nu....cat duntem acasa e toata un zambet...nu plange decat cand r foarte obosita si nu reuseste sa adoarmna ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani scumposenilor!!!!  [disco]  [disco]

roccsana Eric la fel mai face a avut zile cand plangea la orice persoana ,de 2 zile vad ca si-a revenit desi mai bine asa ieri la prins o amica si la pupacit tot pe fata azi e plin de bubite nu inteleg persoanele astea 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, copii dragi! Multa sanatate, ca-i mai buna decat toate! :) 

Ilincuta noastra sta la oricine in brate, Zambeste, toata lumea se mira ca e f sociabila. Cred ca e asa pt ca noi deocamdata stam cu parintii mei si e obisnuita si cu ei iar inca de cand era mica am primit destul d multe vizite d la rude-prieteni.

In ultimele zile a fost mai maraita bebelina, ma tot gandesc ca poate ii dau dintisorii ca toata ziua roade la manute. Voi ce spuneti? E prea devreme pt dinti?

Va pupam  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...