Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulguleti de Ianuarie 2015 cap 5


Recommended Posts

Bebe a rezistat eroic si de data asta la drum,a fost linistit,am luat o sacosa de jucarii  sa i le alternez sa nu se plictiseasca, numai acum la intoarcere s-a cam plictisit,a mancat la 15 cand s-a trezit,apoi joaca si uitat pe geam si a adormit la 18.30 fara sa manance, pur si simplu nu a vrut deloc...e 19.30 si el inca doarme,dar acusi ajungem acasa si sigur o sa vrea.

Am un finut de 1000 de ori mai frumos in realitate decat in poze,e minunat,are niste ochi albastri mari mari si grne negre, maica-sa il scoate mereu prin parc la aer si e colorat in obrajori,e pur si simplu adorabil. L-am pus panga A meu si i-a cam bagat degetele in ochi sa se convinga ca e viu  [:-)))]  si apoi l-a si smotocit de par, A nu zicea nimic, era incantat de asta mai mare.  [alcool]

 A ales frumosul de pe tavita parfum,iconita si bani,initial a pus mana pe carte, la sfarsit a luat si pixul in mana..deci a ales bine  [pk]

Ii place la nebunie tricicleta, a stat in ea o gramada,o folosea ca suport dupa sa faca pasi. I-am dus si un magarus/ponei/hipopotam din ala de plastic luat din Ro, succes maxim si cu asta,tot asa il folosea ca sa mearga.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 352
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bravo Ema. Descarca te ca e o incantare sa citim  [flo2]

Noi la inceputul lui iulie incepem diversificarea...cand face 6 luni. Nu prea ma grabesc. E tare comod acum. Si ea e mai sensibila la stomacel ( inca are crize de plans cand nu poate scoate gaze), asa ca stau stresata [batcap] . Sper sa reactioneze bine la mancarica [ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata mamici

rocsana eu daca ii dau fructe i le dau la masa de la 10, daca ii dau legume la 13,30-14,00; de la banana nu s-a constipat - se pare ca are un stomacel bun, noua si MF ne-a zis sa avem grija ca si formula Nan constipa dar la ea nu au fost probleme.

ema parmezan ???? felicitari ptr amandoi frumosii tai

Noi am facut ieri vaccinul de 4  luni si aseara a fost tare agitata, a plans cum nu a plans niciodata pana acum si dimineata la 4 s-a trezit si nu a mai vrut sa doarma pana aproape de 6 s-a jucat si mie imi picau ochii de somn, a ajuns si ea la 6800g, mai e cineva asa mic printre fulguleti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...