Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulguleti de Ianuarie 2015 cap 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 352
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumim de urari,mamici!

Sillver,sa stii ca exact asta am gandit si eu de dimineata,sanatate si noroc sa aiba,sa fie destept si educat/respectuos,sa fie Om,asta imi doresc pt el.

Ma uit la el si ma minunez de fiecare data de cat de frumos si perfect e si nu pot decat sa ii multumesc lui Dumnezeu.

In alta ordine de idei  [:-)))]  domnisorul meu a mancat la 16 ...prin somn...si apoi la 20...intre timp a bagat joaca zdravana, am si iesit 1 ora la plimbare si pe la 19 m-a tot refuzat,nu vroia si nu vroia,de-abia dupa 20 i-am pus si white noise pe tel,s-a calmat si a mancat. L-am pregatit de culcar,iar la 21 a mai bagat o portie zdravana. In ultimele nopti a mancat si la 2 ore  [batcap]  [batcap]  [batcap]  avusese 2 nopti ca s-a trezit doar o data la 4 sa manance dar vad ca a uitat obiceiul asta.

Deci.....alaptatul la cerere e alaptat la cerere  [alcool]  asa ca eu in continuare mai bag ziua cate un somnlanga el ca nu stiu ce imi rezerva noaptea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si noi am inceput sa avem probleme cu somnul,nopti in care se trezeste o singura data cam rare,in conditiile in care de la 2 luni pana pe la 5 luni asa se trezea,o sg data pe la 4,dormea cam 6 ore legate

acum nu doarme mai mult de 4 ore,se foiestesi vrea mai des la san

eu cred totusi k e de la dintisori 

se mai trezeste uneori si plangand...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rocsana vezi ca morcovul constipa , mare grija

   Noi rămânem singuri acasă pana duminica seara pleacă tati la București , e ciudat sa fie asa mult plecat de langa noi deși sunt doar 2 nopti ,partea buna e ca nu mai gătesc , partea "nasoala" e ca chiar si când e la servici știu ca in caz de ceva ajunge imediat acasă , locul de munca e la 5 min de casa. Acum e departe si nu prea avem la cine apela.... Dacă m-a gândesc nu am mai fost Despărțiți asa de când am fost in Italia acum 5 ani .. Sa speram ca totul va fi bine 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu printre voi. Eu am zis ca stau pana la 6 luni cu diversificarea dar Ilinca imi sare in farfurie de cate ori mananc. Asa ca azi i-am dat niste morcov fiert, sa vad ce face (tentativa de blw). A incercat sa manance dar nu il putea tine bine. Si pt ca mi-e prea frica sa nu se inece, o sa ii dau in prima luna doar supa si piure.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu deja am inceput diversificarea. Duminica, luni si marti i-am dat supa de radacinoase, iar miercuri, joi si azi piure de morcov. Le tolereaza bine pe toate, nu s-a modificat scaunul deocamdata. Maine cred ca ii dau iar supa, sa mai alternam. Am zis ca fac cum ma duce capul... dupa instinct... si e ok.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...