Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulguleti de Ianuarie 2015 cap 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 352
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata La mare [:)] sau la munte a fugit lumea.

Noi am tras o fuga luni dupa-amiaza la mare, dar nu cred ca ne mai ducem..bebe e mereu agitat,se uita peste tot,nu a dormit,nu a mancat bine...si am stat de la 14.30 pana la 18. Plus ca tre sa il tin numai la umbra. De valuri a fost fascinat,l-am bagat un pic si cu picioarele in apa si i-a placut. Cam atat pe aici,nu ne diversificam inca, mai stam linistiti pana la sfarsitul lunii,el oricum nu sta bine in fundulet,se uita cum mancam noi,dar nu da semne ca ar fi pregatit. A inceput sa se rostogoleasca bine bine,usor,fara mari eforturi,doar cand ii ramane mana sub el si nu o scoate imediat se cam enerveaza, dar reuseste pana la urma,nu se lasa.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Și noi am fost la mare în We.  Nu pot sa spun ca e mai agitata dar simte schimbarea. Tot la umbra am stat deși am dat-o cu crema, mi-a fost teama sa o țin la soare. Nici noi nu am început diversificarea,spre sfârșitul luniI ne diversificam. În rest,nimic nou.

O zi frumoasa tuturor  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi stam bine la capitolul diversificare, astaazi am introdus si dovlecelul si ii place,aproapw k am inlocuit masa la ora 12,tzitzi doar un pic, stam in fundulet cu putin sprijin,sau deloc dar sta aplecata in fata sprijinita in manutze..zilele urmatoare trebuiwe sa-i iau scaunel de masa..cadou pt 6 luni

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Direct cu piure mai...lungit:) Mi-am luat minune de aparat de gătit cu aburi și am mancarica gata în 15 minute fără sa o mai păzesc ca pe aragaz. Să vedem dacă și azi va fi la fel de bine... 

La noi merge cu căruciorul sport Ema, am un model la care se lasă până jos spătarul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...