Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulguleti de Ianuarie 2015 cap 5


Recommended Posts

si eu tot de casa o sa-i fac,branzica si iaurt,cand o fi cazul.noi deocamdata suntem pe legume si fructe,i-am dat banana si s-a constipat putin,a facu caca dar destul de tare...astazi i-am facut compot de piersici si a avut scaun normal....sapt viitoare o sa incerc sa-i dau galbenus de ou si apoi branzica,sau invers nu syiu,ma mai documentez.pana acum a papat cartof dulce,morcov,dovlecel,fasole verde,mar,para,banana si piersici o singura masa pe zi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 352
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

eu ii fac cam ce am in casa, pana acum a mancat cartof, morcov, albitura, dovlecel, pastai si ieri si azi carnita.Irina mananca cam 160-180g la o masa, eu fierb intro zi mai multe legume, le combin in diverse moduri si le bag la congelator in paharute de plastic, asa am mancare pe mai multe zile si pot iesi linistita dimineata afara fara sa ma gandesc ce ii dau sa manance.

Fructe a papat: mar, para, banana, cirese, piersici, pepene galben, am incercat si nectarine dar a facut alergie si ne-am oprit, si la fructe combinatii tot asa cu ce am in casa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

s-a umplut de pete rosii pe burtica si incepusera si pe manute si pe gat(i-am dat luni dimineata si pana seara era plina de pete), marti seara au inceput sa treaca, acum ca a mancat mai multe fructe si i s-a mai obisnuit stomacelul o sa mai incerc odata.

Albitura eu ii zic la pastarnac nu la telina, cred ca depinde de zona

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...