Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulguleti de Ianuarie 2015 cap 5


Recommended Posts

A plâns de spaima dar s-a oprit relativ repede si când am ajuns acasă după vreo jumătate de ora a mâncat bine; știam de la cea mare ca după căzătură tb sa plângă imediat, sa nu verse in jet si sa nu facă convulsii-pana acum e bine, vioaie dar o urmăresc in noaptea asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 352
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Alinutza chiar ca seamana cu tine ,trebuie sa fii foarte mandra 

O da anul asta pe vremea asta aflam ca sunt insarcinata ,eu am aflat mai tarziu la 7 saptamani am vazut ca nu imi "vine" dar am zis ca e ceva normal nu aveam cm regulat,si am facut testul mai tarziu si ala asa sa nu zic ca nu am facut.....eu greturi aveam daca nu mancam , deci dimineata eram prima la frigider :)) ,dar nu vreau prea curand sa trec prin asta a fost frumos dar al treilea semestru ma terminat si nu am avut simptome asa severe ca celelelte fere de pe forum 

    Ema ce bine o duce A pe titzi , e flacau bine facut ( sexy - eu asa ii spun lui Eric ) ..... Si ma bucur ca ai gasit pe cineva care sa te mai linisteasca in privinta greutatii stiu ca tu erai mai sceptica sa zicem ,dar asta din cauza lumii ..... Titzi e cea mai buna pentru flacai nostri 

Cld asta e prima din nenumaratele cazaturi asta e se mai intampla ..... Am patito si eu cu Eric mi a cazut tableta pe fata lui nu toata un colt ,nu cred ca la lovit tare mai mult sa speriat de mine cum am reactionat ,nu zic cat de prost m-am simtit si acum am acelasi sentiment dar o sa fiu de 10 ori mai atenta data viitoare . Din greseli inveti 

   Noapte buna mamici de fulguleti 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

Va ofer  o cafea buna buna, ca eu una am nevoie! Sau de inca 1 ora de somn, ca s-a trezit domnul mic cam din ora in ora..si nu asa, trezit si adormit...ci trezit, titilit, foit, un pic de gangurit ai apoi adormit. Acum canta cu suzeta in mana, o scoate si daca nu reuseste sa o bage iar in gura se enerveaza si trage un tipat  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata  [:)]

 Si noi am avut o noapte ok... adica o noapte obisnuita cu 2 treziri. Bubitele au disparut dar va fi o problema sa gasim o formula de lp pe care sa o tolereze. Noi am amanat vaccinul pt sapt viitoare. 

Succes la vaccinat !

[flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fete dragi! Ce mai faceti? 

Au crescut bebeii!♥ 

Nu stiu de ce credeam ca suntem toate pe FB. :(

Trebuie sa citesc destul sa ma pun la curent cu toate cele. 

Pana atunci va spun ca noi suntem bn,avem 7,400gr . Am cam scapat de lp,maxim o masa pe zi e lp,uneori nici aia. :)

Am fost si in voiaje si la gratar cu bb,,s-a comportat super! E un strengaret zambaret! ♥

Va pupam! Seara minunata si odihnitoare!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...