Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by july_g
Neata fetele! Cred ca ma incearca o raceala. Sunt cam ametita si ma doare tartacuta. Revin dupa ce beau cafeaua! vreti si voi? http://community.webshots.com/album/560881623gNmLdS
July, ce sa vrem , cafelutza sau raceala???[:D] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu is acasa azi, mi se apropie de final stagiu de chirugie generala, asa ca,,,,ma pregatesc sa imi aleg alt stagiu ... [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si de la mine. Cris, mi-as dori sa fiu bunica, sa tin un bb in brate, dar e prea devreme. Las'sa mai creasca si ei, dar pana atunci pot face "practica" si sa-l creasca pe Dani[:D], ca eu nu ma supar, iar Dani nici atat, ca e rasfatat mai mult[:D]. Mire, [ups]dor de munca? Asta chiar nu am mai auzit! Si da, cred ca e foarte grav[:D]! Miki,[pofta], bun tort. July, un [pup]mare sa-ti treaca durerea de cap si sa plece virusii! Dani e ceva mai bine, spre bucuria mea nu-l doare gatul, nu tuseste, dar in schimb sta cu nasu-n batista[bang]. Sper sa nu se agraveze... [pup]fetele, sa aveti o zi frumoasa si un wk minunat. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pupic la fete. iulia, cum ai reusit sa racesti? ia din timp una alta sa nu te ia rau k..nu-ti permiti..cred [:D] viki, ma bucur k dani e mai bine. cat despre rasfat..cred ca oricui ii place cris, ai pus planu' in aplicare? [:D] gataaaaa [fuga] la munca inapoi. ne auzim mai tarziu. azi e vineri. am muncit si eu 2 zile sapt asta [:D] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by MirelaV
pupic la fete. iulia, cum ai reusit sa racesti? ia din timp una alta sa nu te ia rau k..nu-ti permiti..cred [:D] viki, ma bucur k dani e mai bine. cat despre rasfat..cred ca oricui ii place cris, ai pus planu' in aplicare? [:D] gataaaaa [fuga] la munca inapoi. ne auzim mai tarziu. azi e vineri. am muncit si eu 2 zile sapt asta [:D] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Mire, inca nu [;)] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seful Rac Replica lui: "Totul se masoara in bani!" Situatia financiara este o obsesie de care nu va scapa nicioadata si care provine din nevoia lui de securitate. Este o persoana constiincioasa, munceste mult si pretinde acelasi lucru de la subalternii sai. In relatia cu acestia se ghideaza dupa principiul: "Se cuvine sa raspunzi la bine cu bine, iar la rau cu dreptate." Noteaza toate contraventiile si toate eforturile lor, fara ca ei sa stie. Nu uita nimic, si recompenseaza pe masura: cu o prima sau cu o concediere, in functie de caz. Subalternul Rac Replica lui: "Am inteles ca programul incepe la ora opt, dar eu am sa fiu aici la sapte si jumatate!" Racul nu va fi niciodata un subaltern prea comod, parand ca vrea tot timpul sa fure postul sefului. E constiincios peste masura si ii poate pune pe colegii de departament intr-o lumina proasta, daca acestia au ghinionul sa nu fie manati de aceeasi pasiune ca el. Problema apare atunci cand devine "mai catolic decat Papa": seful va incepe sa-l priveasca suspicios. Altfel, este o persoana calda, cu simtul umorului (atata timp cat nu este indreptat spre el, pentru ca are oroare de glume pe seama lui). Am primit azi pe mail.... [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza. Am lipsit motivat. Dau un copy/paste : Am ajuns acasa . Am fost la urgenta cu mister Balu. L-a muscat un Husky , in timp ce era cu soatza afara. Normal ca s-a dus el afara. Si el neamtz de-al draq l-a lasat pe mister sa mearga la husky, cu toate ca stie ca al nostru nu suporta cainii mari. Boah nu mai pot de nervi, de durere de cap si de plans. A primit injectie, ne-a dat si niste tablete pt ca are febra mare si nici nu mai poate umbla. Eu m-am bucurat in sfarsit ca umbla pe 4 piciorushe si acum .... Offf Faza tare e ca s-a umflat gatul, trebuie sa vomite ..dar cand????Am sunat iar la urgenta, cica sa-l fac sa vomite. e din cauza socului.cum??? am incercat dar nu ma lasa sa ma ating de el. tot plange de durere, cu toate c-a primit injectie, fuge de mine, in loc sa fuga de soatza ca el l-a lasat. Bai si cand aud replica lui: lasa-l ca asa se invata minte si nu se mai leaga de cainii mari.Imi vine sa-l impusc. Acum trebuie sa stau sa-l pazesc in caz ca are efecte secundare. Soatza s-a dus linistit la culcare, dupa ce l-am ``altoit`` verbal bine de tot. In caz ca nu reuseste sa vomite sau se intampla ceva rau ( nici nu vreau sa ma gandesc) , trebuie sa sun iar la urgenta si vin ei la noi. E mesajul de joi noaptea. Ieri n-am fost la PC pt. ca : Misterul va fi bine. Ieri am fost la medic , am stat aproape 2 ore pana l-a mai curatat, i-a mai dat 4 injectii si mi-a mai dat tablete. I-a facut poze , saracutul are gatul albastru de la muscatura. Am stat toata ziua cu el pt ca de abia reuseste sa respire, l-am mangaiat, am incercat sa-i dau papa dar n-am reusit. In final pe la ora 20 a mancat el singurel, dar foarte putin. Noaptea mi-a tot cautat mana sa-l mangai si a mancat restul de mancare. I-am curatat rana si i-a venit cheful de joaca la ora asta [:D] L-am pus in pat langa soatza, pt ca in ritmul asta nu reusesc sa ma pregatesc de munca. In caz ca nu voi intra mai des, am pus mai sus motivul. Las cafeaua pregatita. Pupici Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata of miki, si tocmai ce imi spuneai k te bucuri k merge mai bine de cand mergeti la innot.. [bang] eu sunt acasa, k dupa vremea de afara. sa vad daca oi reusi sa fac ceva azi. sincer...n-am nici un chef...dar poate ma urnesc. deocamdata beau [cafea] cris, buna treaba cu racu' sef si racu' subaltern [:D] fetele...pe unde umblati? slaba miscarea missy, geo, ramona, viki, cookie, anne? iulia e racita..[bang] sunt prin zona. cu cine beau cafeaua? [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...