Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (31)


Recommended Posts

cris, nu eram la calc. iesisei deja... fetele, unde sunteti? eu azi am stat toata ziua in casa. am mai gatit o tura....am facut [baie] si acum astept sa mi se usuce primul strat de oja k sa pot aplica altul peste... in rest..o zi normala. va doresc de pe acum o saptamana cat mai usoara... pupici multi si dulci [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! Ceai, [cafea], la discretie, ca e frig si vad ca si Miki, si July au racit, iar eu le urmez indeaproape[:D]. Dani e bine, l-am trimis totusi la scoala, sper sa nu il intoarca iar raceala, dar am reusit eu sa racesc si am o stare[bang][bang][bang]! Nu am facut nimic deosebit in wk, am lenevit (sau zacut?). [pup]fetele si o saptamana minunata va doresc. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Cafea dubla pt. cine doreste. Ieri am avut o zi infernala, dus la curte, dus la socri, trezit ca e ziua unei prietene. Am plecat de la ora 11 si am ajuns la ora 21, rupti toti 3. Credeam ca dupa asa o zi mandra mea va dormi in sfarsit noaptea macar 3 ore legate! As........... Trezitul din ora in ora a devenit un hobby la ea! va pupicesc pe toate1 revin! http://community.webshots.com/album/560881623gNmLdS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]la buna dimineata si la o cana mare de [cafea]. Monica bine ai venit la noi. Mire sper sa-mi puteti motiva absenta. Am uitat sa va sup ca sambata am fost la o nunta.La prietenul sotului din copilarie ,liceu si facultate. Beyyy m-am distrat la nunta asta,fffff tare.Am dansat toata noaptea,cum veneau aia cu mancare cum hop la dans.Au avut o nunta superba.Cand o sa scoata soata pozele de la nunta Mire o sa ti le trimit si tie prin mail sa le vada si fetele. Viky nu am mai avut timp sa gatesc nimic,dar trebuie sa o fac si pe asta.Cred ca azi sau maine voi face urmatoarele: - ciorbita de rata; - sarmale; -2 placinti una cu branza si una cu mere. Fetele va [pup][pup][pup][pup]'cesc cu mare drag. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza, m-am gindit ca daca nici azi nu dau pe la voi , ma veti cauta cu Otv ca pe Elodia.[vampa] La dr. a fost relativ bine,s-a distrat dr copios si a ris cu lacrimi ca mi-a facut controlul pe masa si io sus pe capra si cu miinile imi acopeream usa pe unde trebuie sa iasa cel mic( vrabiutza).Au trecut emotiile, aproape si cifutzela, si acu vreau va doresc o sapt usoara cu vesti bune si vreme buna. Va pup pe toate fara exceptie si imi cer scuze ca nu va scriu mai des.[pup][pup][pup][pup][pup][pup] Monica bine ai venit in rindul racushoarelor. Giani [gravi]24+ [baietel] ca am dovada [url="http://bd.lilypie.com/Knvip3.png"]o fi chiar baiat?[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

preznet! Scuze, dar, internetul mai mult nu a mers in wk.Ce sa-i fac? Se duce sotul sa faca plangere, ca dam si o gramada de bani si tot degeaba.[bang] Eu n-am facut nimic important, acum ma lupt sa termin o iahnie,de gatit, nu de papat, iar in wk, am stat pe acasa ca vremea nu prea fost de partea noastra. Am starea aia de lene acuta, rufele ma asteapta, dar cica nu e bine sa speli luni :e rau de urat. [:D] Sofia e bine, are o verva in ea, de zile mari, mai nou spune "maneam,maneam,,maneam, niam, niam,paea,paea,ptea,pte,pte,pte bae, bae, bae" repeta dupa mine mama, tata, papa, nana(nasica), baba, nu se mai uita in carte cu susul in jos, ci o intoarce singurica, a inceput sa ceara olit6a, dar pana ne prindem noi, deja fericeste un Pampers[bang][bang],adprme singura noaptea si a inceput si ziua[:D],seara are crize de ras, dar nu numai,e in extaz cand o scoti afara la plimbare, ieri a fost cu sotul la biserica si a adormit dupa aceea trei ore aproape,ii place sa se joace cu portofelul meu, cu trusa de farduri si bineinteles ca pana nu baga degetul in rujuri nu se simte bine,e fan inrait Winnie the Pooh, biata carte,nu vreau sa va zic ca arata ca dupa razboi,, o pasioneaza dezordinea, dar si ordinea si ii place sa o dansezi.mai nou imi arata casetofonul, ca sa ii pun muzica. Suntem fani Casetuta muzicala, trebuie sa imi intregesc colectia[bonjovi] July, Vicki,insanatosire grabnica! Noi trebuie sa ne tinem tare, ca luni mergem la vaccinul de an. Mirela, sa inteleg ca nu ai primit nici un mail cu poze? Cum pot sa fac publice pozele de pe webshots? Miki, insanatosire grabnica catelusului! Monica bine ai venitr si sarcina usoara! Giani[pup]m-ai facut sa rad! Va pup ! Pe toate! sa aveti o saptamana excelenta pentru ca meritati!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] geo, am primit al 2-lea mail...indurare..am uitat de ele. cu gandul la vacanta [:D]. adika l-am primit si pe primul dar nu aveai nici 1 album public. dupa sv am ceva de facut..ajung putin mai tarziu acasa azi. nu foarte... anne, ma bucur k te-ai distrat. si eu necesit. unde au avut nunta? iulia, fiita se pregateste pt noptile cand va merge la disco [:D] giani, tot bb baiat ai si dupa controlul asta? [:D] revin.. [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns si eu acu 2 ore de la serviciu!!! Cam frig afara!!! Mire, pe unde intarzii???[:D] Annes, mi-ai facut pofta de placinte!!!![pofta] Unde a avut loc nunta?? Stii , mie inca nu mi-a trecut senzatia aia de moliciune cand aud de mirese, nunti...[:I] July, cred ca a fost super ziua de azi , ca ati reusit sa iesiti din casa toti trei. Poate ar trebui sa nu te duci la Liana de fiecare data cand se trezeste, bebeii sunt mari escroci sentimentali...asa zic eu, dar cred ca e greu de pus in aplicare.[:p] Geo[pup] Sofiei!!! Ce neastamparata!!! Miki, pe unde umblii?? Ce mai face cutu? Vicky, multa sanatate!!! Giani, [:-)))] Sa intri sa ne mai zici cum evolueaza sarcina.[pup] Missy, Ramona???? [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Dau un copy paste pt, ca sunt tare obosita. Maine seara stau mai mult la PC Am fost la clinica azi. Ne-a spus ca nu trebuie taiat...deocamdata. I s-a intarit gatul, de la bacterii si asta o ingrijoreaza pe doctoritza. Asa ca i-a mai dat niste injectii..numai 4 la numar, i-a bagat o seringa cu dezinfectant ( numai de 3 ori...saracutzul statea cu limba scoasa si eu trebuia sa-i tin capshorul) in gaura-muscatura siiiiiii....partea nasoala e ca mi_a dat acasa 3 seringi cu dezinfectant pe care trebuie sa i le bag eu in gat in seara asta 2 si maine dimineatza una. mooooooaama ca nu pot. soatza nu se baga, cica eu is aia indrazneatza. Maine la ora 16:30 mergem iar la clinica si imi va spune daca-l taie sau nu. offffff Nah acum partea distractiva cu biletul. Am fost azi la agentie, m-a aburit doamna de am ramas dezamagita. Cica nu se mai poate schimba nimic, bla bla bla. Seful n-a vrut sa-mi schimbe tura ( miercuri si joi sunt de dupa-amiaza la munca si io n-am bagaj, n-am nimic). Ajunsa acasa il suna soatza pe sheful agentiei ( mai tarziu imi spune ca e un vechi coleg de scoala , boaaahhh nervi cat casa, ma fierbe si asta [:D] ). S-a rezolvat, plec duminica , dar din Köln -asa ca trebuie sa-mi platesc doar transportul pana-n Köln. Un bilet de tren nu e asa scump, asa ca m-am scos. pfuuuuuu Va doresc o seara placuta. Ma duc sa ma intind un pic. Maine e ultima zi de la 5:30 Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pup si va va rog sa nu ma certati prea tare ca am lipsit atatea zile,mi-a zis Mire c-ati intrebat de mine,am vazut si eu citind din urma...n-am nicio scuza![flo][flo][flo] La multi ani cu intarziere mare,Miki,iarta-ma si tu daca poti!Sa fii fericita,iubita,sanatoasa...tot ce-ti doresti tu! Cristina,esti o dulcica si-o sufletista;iti multumesc ca-ti pasa de mine![floare3] Pup toate fetele si va promit ca n-am sa mai lipsesc nemotivat(serios) atata timp![pup][pup][pup]Cu drag, Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru poze:http://ramonadihoru.hi5.com "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...