Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (31)


Recommended Posts

Mister se va face bine. Mi-a zis doctoritza ca e gatul putin mai bine, l-a mai dezinfectat si spalat cu nu stiu ce crema. Are o nelamurire: de ce e tot asa de umflat, doar i-a dat antibiotice cat de cat tari. In fine...vineri la 10 mai merg la ea si-i mai face spalaturi, imi da antibiotice mai puternice , iar daca nu dispare umflatura ( sau cum s-o numi) in 4 zile, atunci ajunge la cutit. Eu zic ca dispare. Acum sunt putin nelinistita ca plec. Soatza, soacra si prietena mea cea mai buna mi-au promis ca vor avea grija de piticul meu. Oricum eu i-am promis ca-l sun in fiecare seara si o sa ne vedem pe webcam [:D] Soatza se distra de mine. Chiar c-a inceput AMR-ul meu [:D] La ora asta spal si calc haine. N-am timp suficient. Mai de facut cumparaturi si bagajul. Socrul ma ia duminica dimineatza si ma duce in Köln, mi-a spus de 4 ori ca la ora 11 trebuie sa fiu pregatita cu bagaj, imbracat, machiat si ce mai am de facut [:D] pt ca-si face griji ca nu va gasi loc de parcare [:D] Merg la calcat camasi pt soatza [:D] Noapte buna Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata!!! Cafeaua este gata!!! Eu sunt de garda azi, nu ma dati disparuta!! Miki, ma bucur pentru Balu!!! O zi buna tuturor!!! [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Cris, garda usoara! Si multumim de cafea! Ref. la placinte, macar tie mai are cine sa-ti faca, mie nu[q]. Dar poate te gandesti si la mine cand o sa-ti faca tie mama soacra[;)]. Mire, si pe mine ma apuca depresiile cand se apropie sarbatorile. In primul rand tb facuta curatenia generala[xx(] si socrela prepara o multime de bunatati, totul culminand cu cozonacii si carnatii, de care nu avem voie sa ne atingem pana la Craciun[bang][bang][bang]. Nu pot sa spun ce miros e in casa (de la cozonaci) si in balcon (de la carnati). La cat sunt eu de [pofta], e un chin! In al doilea rand, vor fi primele sarbatori fara mama[:(]. Nu stiu cum o sa pot asculta colindele lui Hrusca fara sa ma gandesc la ea[q]. Miki, sigur mr. Balu se va vindeca. [pup]sa se faca bine repede, pana pleci tu, ca sa stai linistita. Mire, tu si cu Liana ce bantuiti noaptea! La asa matusa asa nepoata[:D]. Cred ca ar tb sa te muti la Galati, sa mai prinda si July cate un pui de somn[:D]! Eu va [pup] si va doresc o zi buna. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] viki, tu zici k bantui noaptea? apai la 12 fara era noapte? io bantuiam azi noapte pe la 1 si ceva..asa k.... cris, asa matinala esti???? sper sa ai o garda usoara! miki, ma bucur k balu e mai bine. te stresezi inainte de plecare? ne auzim la tel daca ajungi pe la bucuresti, dar sa ma suni din timp k io-s busy dom'le [:D] viki, tineti post...ce visezi de pe acu' la cozonaci si carnati? [:D] [fuga] la munca cu mine [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, pt. mine una 12 noaptea cu sau fara 15 min, tot noapte e. Marturisesc sincer ca din 15 sept. (si ma [:I]) la ora 21 .30 sunt in lumea viselor deja. Eu, Dani si gainile[:D]! Dar eu la 5 si un pic sunt in picioare, iar daca Dani nu doarme de pranz (nici eu, desi uneori tare as practica sportul asta[:D]), dim. e zombie. Visam la bunatati, ca vad ca pe forumul asta deja se vb de sarbatori, de preparate, de cadouri, de colinde, de ornamente pt. brad[:D]! Am intrat si eu in atmosfera[^]! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vicki...cam ai dreptate,mai!Pai haideti pe la mine pe raion..sa vedeti modele frumoase de globuri,de beteala...brazi!Sa nu mai vorbesc de mosii de Craciun ,de jucarii,de plusuri!Pentru cei care vin la cumparaturi e frumos.pentru noi...bleah!Si-a dat demosia adjuncta mea si-am ramas singura.Suntem cinci oameni care stiu ce au de facut pe raion;luni mi-a venit o fata de la control final(cea care va stampileaza facturile la iesrire),desi habar n-are de nimic...e frumos !Cam arta inseamna pentru mine sarbatorile acum! Miki,ma bucur s-aud vesti bune![:)] Pup toate fetele si vorbim!:) Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru poze:http://ramonadihoru.hi5.com "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Poftiti la [cafea]! Ramona, as veni eu la tine la raion, dar nu cred ca dati gratis[:D]! Acum sunt in febra cautarilor, sapt. viitoare e ziua lui Dani si incerc sa gasesc un cadou potrivit. Stiu cam ce-si doreste el, asa ca nu va fi prea greu. Inca mai sunt racita[bang], ma simt destul de rau[alcool] si nu am chef de nimic. Asa ca va [pup]pe toate si [fuga]sa nu va molipsesc[:D]! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]pe aici. Neata fetele.Mamaaaaaaaa Ramona si eu as veni la tine in Selgros,dar esti tare departe de mine,eu stau in Drumul Taberei si pana la Selgros Berceni ,imi i-a o groaza de timp[q][q][q].Eu sunt inebunita dupa globuri,siraguri de margele de toate culorile,beteala,stelute,etc.Cand intru in Carrefour si vad un raian plin cu toate cele ,nu mai imi vine sa plec de acolo. Iubesc iarna,iubesc din suflet sarbatorile ei pentru ca este magica si mai ales daca ninge este totul feric.O NEBUNIE TOTALA ! ! ! Imi place sa am in casa mirosul bradului proaspat,mirosul cozonacilor iesiti proaspeti din cuptor,miroasul carnatilor si al fripturii aburinde.O nebunie nu alta. Abia astept sarbatorile [pegeam][pegeam][pegeam]si mai ales concediul[cool][cool][cool]. Va [pup][pup][pup][pup][pup]'cesc pe toate cu mare drag. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...