Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (31)


Recommended Posts

Buna ! ma innebuniti cu globuri, sarmale, carnati, brazi si mai este pana atunci!Eu sunt innebunita dupa mirosul de brazi, iar daca nul trecut Sofia nu prea a priceput ce este cu bradul, presupun ca acum va fi atractia principala! Sa speram canu il va si daraa prea repede. Noi am cumparat de anul trecut globuri, beteala si alte cele si am ajuns la concluzia ca ne trebuie un brad foarte mare ca sa le punem pe toate. Bine a fost in colaborare si cu globurile de acum o suta de ani ale mele si ale mamei, dar a iesit frumos. Uite duminica ma duc acasa pentru vaccinul Sofiei si voi lua caseta cu Hrusca. Ce sa va zic nou? Sofia adoarme SINGURA!Cu scanceli bineinteles, dar stie ca trebuie sa faca nani, fara leganat. Ma declar multumita, desi as prefera sa adoarma in tacere si mai repede, caci ii ia cam o ora de cand o pun in pat.Iar dimineata se trezeste la 9. Ceea ce e rezonabil. Stiti ce a mancat aseara? IAHNIE!!!Se pare ca nu a rezistat tentatiei de a gusta din bucatele mamei , chiar daca mancase inainte de a veni tati. Si a bagat mana in felia de paine unsa si s-a mozolit, dar era foarte incantata. Astazi am inceput sa invatam cifrele! e prea devrreme? Sunt dusa de acasa, dar ce sa fac, trebuie sa ii dau mereu noi provocari. trebuie dusa la cresa, se cere singura. cand vede copii,e in extaz. Simte nevoia de comunicare cu copii de varsta ei, caci recunosc ca eu nu prea pot sa ma cobor mereu la mintea ei. July , stai sa vezi ce se va intampla cand va mai creste putin Liana. Atunci sa te tii bine! Acum e doar inceputul! Sofia este la fel de activa cum a fost si in burtica. Acum trebuie sa alerg dupa ea ca sa ii pun pampersul, la masa se ridica in picioare, daca nu are ce sa faca, mentionez ca mananca cu jucarii, altfel nu are rabdare, tot timpul trebuie sa faca ceva... Asa ca intr-un fel ma asteptam, iar apoi sotul este de o energie debordanta comparativ cu mine. Deci, trebuie sa le fac fata!Pupici multi Lianei! Cristina, Giani, Vicki, multumesc pentru aprecieri, dar cred ca este in totalitte meritul lui Doamne-doamne, pentru frumusetea Sofiei, desi nici parintii nu sunt chiar de lepadat. [:D][:D][:D] Mirela, multumesc ca ai facut pozele publice![pup][pup][pup]Poate reusim sa ne vedem pana la sfarsitul anului!ce planuri ai de Craciun?Daca nu sunt indiscreta?... Restul fetelor va pup! Si va doresc de pe acum un wk excelent pentru ca meritati!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hopsieu] azi am ajuns acasa la 4. mai bine. plouaaa...of of. fac o supa si ma duc pe la prietena mea. am o stare aiurea tare .. nush ce m-a apucat. adika stiu..dar ignor eu [:D] geo, de craciun stau acasa si ajung si pe la mama o tura mica. eu de obicei de craciun asta fac. si pe 27 decembrie [avion] catre germania pana pe 5 ianuarie. cam astea sunt planurile. si eu sper sa ne vedem anul asta. cum am mai zis, nu tine numai de mine..si acum nici vremea nu tine cu noi. [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pupic pe toate si cele carora iubesc atat de mult ornamentele/globurile le fac o oferta de serviciu.Va bagati?:) Fug ca am ff multa treaba...aveti grija de voi si de cei dragi! Pup Mire,Vicki,July,MIssy,MIki,Annes si Georox! Ramona "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am sosit su\i eu acu 30 de minute de la serviciu!!! Ma duc sa fac o baie si sa ma bag in pat, sunt franta!!! Asa ca Vicky, nu esti singura care te culci odata cu gainile...[:D] O seara buna tuturor!!! [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, [hopsieu] la cafeaua facuta de Mire. Buna cafea[flo], esti buna de maritat[:D]! Am fost sa "testez"piata, sa vad unde voi comanda tortul pt. ziua lui Dani. Acum sa vad la ce cadou ne hotaram, Lego cu pirati sau roboti Tranformers[?]. Vom vedea, mai avem timp pana sapt. viitoare. [pup]fetele si va doresc wk placut! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] la apel. Mai Mire da ce [cafea]buna ai facut ! Cum era sa o prierd. Mikiriki ma bucur tare mult,ca si-a reventi Misterul. Ramona ce oferte ne faci ? I-a sa auzim. Eu de sarbatori ,habar nu am unde voi merge,cred ca de Craciun la bunici sotului,iar revelionul inca nu avem planuri.Pana atunci mai e putin. Fetele va [pup][pup][pup] pe toate fara exceptie. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...