Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna! Mirela daca nu apar alte planuri la mine sau la tine de Craciun, poate ne vedem atunci. Ce zici? Sau poate mai devreme, iar de acum sa stii ca vremea nu prea va mai tine cu noi, iar eu cu Sofia nu stau mai mult de o ora afara, ca frica pazeste pepenii. Ne incadram intr-o ora la discutii?[:D]si apropos de stare naspa:n-am facut nimic sapt. asta in afara de fasole. Nimic!Cosul e plin si n-am chef de spalat, curatenie trebuie sa fac , mancare iar...Se pare totuis ca Mos Nicolae se va indura de mine si ma va ferici cu o masina de spalat!Sper sa se concretizeze darul lui!Ca nu-mi place sa spal la mana![:(!] Si mai nou trebuie sa merg la dentist!Of!de unde strang 500 euro pt, implant?[mariaj][V] Miki, drum bun!ma bucur pentru Balu![;)] Viki, multa inspiratie la alegerea cadoului!Si [red]LA MULTI ANI,pentru Dani! Fetelor, va pup!duminica plec la BZ pentru vaccin!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

week endddddddddddd miki, ma sperii cu bagajul. sper sa nu patesc la fel. eu oricum nu vreau sa iau f multe cu mine... succes. ai reusit? geo, pe mine de craciun nu ma scoti din ale mele. pana pe 20 is available [:D] dar de-atunci in colo...intru in ale mele si e cam greu. ne vedem noi anul asta cu siguranta. succes la vaccin! cam slaba miscarea azi pe aici eu plec pana la metro. revin mai tarziu. pupici [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] FETELOR!!! Missed me? Vai ce de am absentat. Mi-am dat seama cand m-am pus sa citesc din urma, si am citit si am tot citit. si vad ca voi v-ati apucat de pregatit pt craciun. sa va zic pe scurt ce am mai facut eu: dupa cum v-am zis, am inceput lucrul, biroul meu fiind alipit casei unde locuiesc, nu e foarte greu din punct de vedere al spatierii, insa e greu cu doi copii in zona. Maia creste vazand cu ochii, e tot mai grasuta, se satura in sfarsit numai cu lapte de la san, a inceput sa gangureasca si sa imparta zambete, e o dulcica. Alexia a schimbat gradinita, si aici ii place tare mult. A inceput si un curs de dans la gradi si o ora de engleza pe sapt, plus ca am dat-o si la curs de desen. toate la dorinta ei, nu vreau sa o oblig la nimic sau sa o supra-solicit. Cat despre mine, am fost la control si zice nenea doctorul ca s-a inchis foarte bine cezariana mea. In schimb relatia cu al meu sot a cam scartzait in ultimul timp, dar acum mergem inspre bine. va pupacesc [pup][pup][pup] pe toate si promit sa imi reiau activitatea zilnica pe aici www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Cafeaua e gata! Noi suntem relativ bine, eu dorm pe apucate de nu mai tin minte nici daca azi noapte i-am dat mandrei sa manance sau nu. TInd sa cred ca nu pentru ca la 5.30 si cea mai pura rasa de vacuta romaneasca mi-ar fi invidiat pectoralii! Si totusi, de ce tin minte ca m-am trezit de vreo 3-4 ori? Ce oi fi facut? I-am dat ceai? I-am dat lapte? Dumnezeuleeeeeeeee, m-am ramolit! Sa aveti un week-end minunat dragele mele! Va pupezeze! http://community.webshots.com/album/560881623gNmLdS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

July, sigur ne dai cafea si nu lapte sau ceai[:D]? Ca daca nici bb-linei nu stii ce i-ai servit peste noapte, ma intrebam si eu de ce beau cafeaua ta si nu dau semne ca ma trezesc[?] Glumeam, oricum vremea asta ma indispune si-mi creeaza o stare de somnolenta[bang]. Iar Dani si-a intrat in ritm si s-a trezit pe la 7, asa ca adio somnic de wk[bang]! Mire, tortul va fi cu fructe (astea gen Diplomat i plac lui Dani, nu cele cu cioco, care-s favoritele mele[pofta]) si va avea forma de inimioara, plus lumanare cifra 7 si artificii. O sa-i placa! Iar cadoul va fi un Lego cu pirati si corabie[^]! Vom face poze, asa ca o sa va putem arata mini-petrecerea. Miki, spor la inchis geamantanul! Sa ai un zbor placut si sa ajungi cu bine! Geo, iti tin pumnii ca mosul sa fie darnic si sa-ti aduca masina mult-dorita. Ramona, daca vine Selgros la mine, accept oferta, ca altfel nu am nici o sansa sa ajung la tine. Poate doar daca imi iau brevet de pilot si-mi cumpar un elicopter, sa scap de aglomeratia din oras[;)]! Missy, bine ai reaparut, multi [pup] tie si fetelor tale. Si multi [pup] pt. toate racusoarele, acum e timpul sa [fuga] la lectii! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] eu am avut musafiri la cafea....acum au plecat. vroiam sa va salut si sa va pupacesc si pe ziua de astazi si sa ma duc sa fac un dus, sa pun ceva la spalat...si parca as gati de azi. ar trebui sa ma duc la mama dar ma uit la vremea asta si parca mai bine renunt. poate maine... missy, bine ai revenit. regret k ati avut probleme..tocmai cand aveti mai multa nevoie unul de celalalt. dar e bine k totul merge spre bine. pupici la fete. viki, eu nu mananc frisca..deci nu ma abonez de pe acum la tortul vostru. in schimb la altceva de papacit..accept cu placere [:D] iulia, tii kupilu' memancat? ti-am zis eu k mai bine o luam cu mine la bucuresti [:D] [pup] cris, odihna placuta! gata....ma retrag. revin [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Mai e cafea? Daca nu dau eu una [cafea] Mire pup fata harnica Criss odihna placuta Vicky multumesc de urare. Eu am terminat curatenia, mai am de dus gunoiul si sa umplu frigiderul pt. 3-4 zile. E foarte frig si n-am chef de iesit. Beau o cafea calda si poate-poate ma duc la cumparaturi. Sunt prin zona [:D] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...