Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor va pup:)Imi cer scuze ca de oboseala alaltaieri am uitat-o pe Cristina...ooofff,iarta-ma;d-aia ma feresc eu cat pot sa nominalizez ;stiu ca-s o repezita si-o uituca! Annes...oferta suna cam asa-750 ron+bonuri de masa.Mi-au adus oameni pe raion...suntem 9 acum(de la cinci)...sunt fericita!E-adevarat ca la-nceput nu stiu de capul lor,dar sper sa prinda repede si sa trec cu bine de sarbatori![:)] Mire,harnicuta mai esti...nu treci si pe la mine?!Cat despre vizite si iesit pe vremea asta....zbarrrmi-e frig...ma stropesc toata si nu-mi place!!! Vicki...deci iti place tortul de ciocolata?Mie imi plac tartele cu struguri cel mai mult dintre prajituri!Aoleuuu!Cine m-a pus sa citesc la tine???A propos...am 69 kg.Si sant cam balonata acum,in perioada asta,ca-s in zilele alea;cred ca as cantari mai putin .Sunt pe drumul cel bun si-s mandra de mine;daca veti vorbi toata perioada asta despre mancare p-aici nu stiu ce-o sa ma faccc! Va pup! Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D] AM aparut si eu , intr0un final Miki, drum bun!!! Sa ajungi cu bine.[pup] Mire, vizita placuta!!![pup] Vicky, LA MULTI ANI LUI DANI!!! Ai zis ceva de tort cu frisca??[pofta][pofta] Missy, [pup] July, [pup]si Lianei, poate ca se mai cuminteste,,,,[:I] Geo, pate ca MOs NIcolae are grija de tine anul asta!!!! Ramona,[:D] si mie mi se mai intampla sa uit ....Nu suntem perfecti..[pup] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vicky La multi ani lui Dani!!! sa-mi pastrezi o feliutza de tort Mire vizita placuta. din pacate aduc frigul ...brrrr Criss multumesc. ai reusit sa te odihnesti? Eu nu mai stiu ce sa fac. Ma plictisesc acum[:D] In noaptea asta dorm la noi prietena mea cu prietenul ei si catzelul Struppi-prietenul lui Balu. Pe la ora 20 ajung si cica trebuie sa bem o sticla de sampanie ( au mai ramas sticle de la soatza cum mi-a adus din Franta) sa sarbatorim plecarea mea acasa si nefericirea ( io am zis fericirea [:D] ) lor. Merg sa ma mai joc putin cu misterul Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Miki, esti gata de zbor? Ai reusit sa inchizi geamantanul[:D]? Te asteptam cu drag in Bucuresti[pahar]! Ramona, buna oferta, ti l-as fi trimis pe Adi al meu, dar lui tb sa-i gasesc un serv. de noapte, ca de la 7 la 16 sta cu Dani. Si cu prietena lui, mai nou[:I]... Felicitari pt. cele 69 kg[pup]. Mire, tortul lui Dani nu va avea frisca, doar blat de cacao si crema de vanilie cu multe, multe fructe. Si struguri o sa aiba, Ramona[pofta]! Iar pe margini fulgi de cioco[pofta]! Ma supara vremea de afara[xx(], am chef sa mai ies la plimbare cu Dani, si nu pot pe vantul asta[bang]! De maine iar casa-servici si servici-casa. Pana sambatata viitoare cand il vom serba pe Dani, iar duminica vom avea alt rand de musafiri, e Sf. Ecaterina si e ziua lui socrela[flo]. Asa ca o vom tine tot intr-o petrecere[pahar]! Va [pup] pe toate! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] buna cafeaua! eu m-am trezit la 10 azi. ce bine a fost. si ieri mi-am facut de cap. sambata viitoare lucrez [bang] miki, ai grija de tine! viki, stai in casa k abia se facu' kupilu' bine si de il scoti acum pe vantul asta...cica bate cu 40km/h.... cris, pe unde esti? ramona, nu vin la curatenie. acasa fac k n-are cine... [:D] si oricum nu imi place sa imi faca altcineva. mai ales la mancare is fitoasa. la curatenie...cred ca accept [:D] doritori? [:D] azi nu ies nici pana la usa... cine mai bea o cafea la ora asta cu mine? pupici si o zi buna va doresc! [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...