Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata viki, multumesc de cafea. e super bine venita pe frigul si vantul asta. am avut o noapte de .... la 3 nu dormeam...am avut insomnii. intr-un final am reusit sa adorm si ma trezeam de fircare data sa ma intorc...ba k mi-a amortit mana...ba k batea vantul.. asa k atunci cand a sunat ceasul...ma uitam uimita la el si nu pricepeam ce se intampla. in schimb...cand am ajunj la birou...am primit admiratiile unui domn. era cam in varsta dar cred ca sincer [:D] dar la cat eram de inghetata.... numai bine nu aratam probabil [:D] o zi si o saptamana minunate va doresc. pupici si ne auzim later [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! eu is acasa, m-am hotarat de la mine putere sa nu ma duc azi, avand in vedere ca sambata is de garda...[bang][bang][bang]Aaa...si cel mai important, azi se dezinfecteaza sectia, cica....[alcool][alcool] Vicky, multam de cafelutza, bine venita pe o astfel de vreme. La mine a inceput chiar sa fulguiasca. [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele. Eu am avut o saptamana ( trecuta ) foarte plina si incarcata.A fost bunica sotului internata si a trebuit sa ne ducem seara de seara la ea la spital.Iar ieri am dus-o acasa,deci groasnic.Ne-am saturat si eu si soata sa plecam wek de wek[alcool][alcool][bang],mai vrem sa stam si acasa.Cred ca de wek asta nu mai plecam,uraaaaaaaaaaa[cool][cool][cool].Asa ca mai stau si eu pe acasa,prin Bucale. Acum sunt cam nervoasa,pt.ca mi-am uitat ochelari home[bang][bang][bang][bang] si ma cam freaca monitorul asta la ochi.Am plecat de acasa ffff grabita ca era si 20 si noi nu plecasem inca.Asa ca o sa ma cam chinui azi,fara ochelari.[alcool]Sper satreaca ziua mai repede. Fetele va [pup][pup][pup][pup];cesc pe toate[grup] fara exceptie . AAAAAAAAAA si pe puiutii vostiri la fel,multi [pup][pup][pup] si lor. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu][si-eu] Ziua buna [hia]! [:I] nu am intrat de ceva vreme. mi-a fo dor de voi , sincer. Am cetit asa un pic, ca ramasei in urma.we ocupat (musafiri) si nu am scris din lipsa de timp si net la sv va pup pi toate...[pup][pup] Giani [gravi]25+ [baietel] ca am dovada [url="http://bd.lilypie.com/Knvip3.png"]o fi chiar baiat?[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Annes, nu mai fi nervoasa ; nu face bine !!! Cum se simte bunica sotului ??? Giani, e clar, dam dependenta!!![:D] Cum merge sarcina??? Fetelor, eu am o durere de cap groaznica!!![bang] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina multumesc.Se simte bine,numai ca a fost o problema la spital,doctora i-a facut externarea pt.sambata si vineri noaptea i s-a facut rau,din cauza unei asistente care i-a dat o pastila in plus pt.tensiune.Ea avand tensiunea 12 - 13 asa o are bunica,i-a scazut la 9 si a fesinat,lovindu-se fff tare la cap si la mana,cand a cazut.Deci iti dai seama ce fete am facut sambata cand am vrut sa o luam acasa.Dar in fine a trecut, la consult nu a avut nimic si acum este acasa la ea,bine. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by canne-marie
Cristina multumesc.Se simte bine,numai ca a fost o problema la spital,doctora i-a facut externarea pt.sambata si vineri noaptea i s-a facut rau,din cauza unei asistente care i-a dat o pastila in plus pt.tensiune.Ea avand tensiunea 12 - 13 asa o are bunica,i-a scazut la 9 si a fesinat,lovindu-se fff tare la cap si la mana,cand a cazut.Deci iti dai seama ce fete am facut sambata cand am vrut sa o luam acasa.Dar in fine a trecut, la consult nu a avut nimic si acum este acasa la ea,bine. annes
Of!!! Ma bucur ca au trecut toate si ca este bine bunica...[pup] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...