Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (31)


Recommended Posts

Buna fetele. Fac si eu prezenta la ora 16 :20. Eu am o gramada de nervi si sunt intr-o dispozitie de i-as [bruta] taia pe toti.Ma scoate din sarite seful.Bai frate nu am voie sa ies nici din birou ca face fete-fete.Ce sa-ti spun domne.De cand am venit la servici din concediu,are numai spume pe el.Pai in stilul asta tot chef de munca si de venit la servici sa ai[bang][bang][bang]. Azi face firma noastra 13 ani de existenta si sa anuntat ca la orele 17 vor da o petrecere.Sa fie sanatosi cu petrecerea lor cu tot,am niste nervi de imi vine sa urlu.Asa ca voi sta cumintica in birou pana la si jumate si o voi taia frumusel acasa pe usa directorilor ca sa nu ma vada nimeni.Nu am chef sa vad pe nimeni,MI SA PUS PATA RAU,VAD NEGRU IN FATA OCHILOR. Va rog sa ma scuzati poate va enervez cu povestile mele,dar nu am cu cine sa vb. Va [pup][pup][pup][pup] cu MARE DRAG pe toate. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sa nu ma dati disparuta ca sunt pe aici. va citesc din umbra. stau cam prost cu timpul, am inceput si lucrul, am mutat-o pe alexia la alta gradi, am avut intalnirea de 10 ani de la liceu, of cate si mai cate. va pupacesc pe toate, imi fac eu timp in urmatoarele zile sa intru mai mult la discutii. www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] fetele..acum am ajuns de la intalnire. a fost f frumos. fetele pot confirma. avand in vedere k ploua, am intrat la m'c. neahhh...sa ma ingras io [:D] si ramona k viki mancase italienisme [:D] vedeti [url="www.dropshots.com/racusori_dc#"] aici [/url] sa va ofticati na [:D] gataaa...fug la dus. poate revin. mai are si ramona cateva poze. poate o convingeti sa le arate [:D] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]sa servesc [cafea]! Daaaaa, la intalnire a fost super. Mai vreauuuuu! Si da, am mancat (si am baut[alcool]) italienisme[pofta]la un restaurant super, cu sora mea si cumnatul meu, ei ne-au invitat. Mire, Ramona, multi [pup] si [flo] pt. voi, sunteti genul meu[;)]! M-am simtit tare bine in compania voastra! Miki, cand vii? Sa ne vedem si cu tine? [pup] si hai mai repejor! Cris, [pup], ti-am simtit lipsa. Poate data viitoare? Missy, ai si inceput lucrul? Esti [biz]! Menna, July, [pup] si pe voi! Si [pup] la toate fetele! Sa aveti un wk minunat! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Cafea, ceai, apa fierbinte? Vizionat pozele! Daca stateam in Bucuresti sa stiti ca nu lipseam! Mire, te-am sunat sa salut si eu fetele, dar cred ca era galagie! Ramona, intra sa pui si tu pozele! Sper ca ti-ai revenit! Geo, fruntea sus draga mea! Nu te lasa coplesita!Bine ca ai gasit loc la cresa. Anne, si tu fruntea sus! Eu m-as fi dus la petrecere doar asa, de-al naibii, sa arat ca nu imi pasa! Chiar daca urla sufletul in mine! Missy, ai inceput deja lucrul? Zi-mi si mie cum faci cu alaptatul, ca eu deja am intrat in panica! Mai am 2 saptamani si ma intorc la munca si am inima cat un puricel, pentru ca mandra mea inca nu pot sa spun ca are un program! va pupicesc si daca ma lasa Liana, intru mai tarziu sa pun poze proaspete! http://community.webshots.com/album/560881623gNmLdS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Am vazut pozele. Vicky eu vin in 16. Astept un nr. de tel pe PM de la voi. Daca are Steaua meci cat timp sunt acasa vin cu fratelo in Bucuresti [:D] Incepand de azi pana in 15 trebuie sa lucrez, exceptie fiind data de 9 cand am liber [xx(]. Urasc asta , dar ma consoleaza gandul ca in curand am concediu [:D] E o vreme de kk-o. Ploua, e frig...nici un chef de mers la munca. Mai stau un pic prin zona. Pupici Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu muncesc. trag tare k mai vin si maine 2-3 ore si apoi seara merg la o petrecere .. duminica ma refac dupa distractii si luni PLEC LA GALATIIIIIIIII pana marti searaaaaaaaaa. ma duc sa vad Liana piticaaaaaaaaaaaaa mi s-a ivit o ocazie si profit de ea. abia astept. gata...fug la munca. bucurati-va pt mine miki, trimit pm [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] vazut pozele. Beyyy la noi va-ti gandit cand ati papat[papica] si [pepsi] ? Mire chiar ma bucur ca o vei vedea pe Lienuca.Sa-i dai din partea noastra multi,dar foarte multi [pup][pup][pup][pup]si deasemenea mamei. Eu sunt mai bine ,dacat ieri. Asa ca va urez de pe acum un wek placut si ne vedem cu forte proaspete luni.Sau poate mai devreme pt.ca maine cica vin aia sa ne bage netul,sa vedem daca or veni. Fetelor dar totusi nu vi se pare ca trec saptamanile astea fffff repede ? ? ? Eu nici nu stiu cand a recut anul asta si mai este putin si vine[pegeam][cor][pegeam]. [pup][pup][pup]'cesc toate fetele cucuietele. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...