Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (31)


Recommended Posts

CE de-a activitate pe-aicea!!! Eu sunt intr-o stare tare proasta!!! Nu stiu ce se intampla cu mine; totul ma deprima, ma face sa-mi fie sila de tot ce ma inconjoara , de oameni.... Ieri mi-am cumparat 3 perechi de dres de la Carrefour; in rest mancare, husband-ul meu parca ar fi permanent gravid. [bang][bang]Are pofte peste pofte...[hot] July, Mire, unde sunt pozele??? Eu nu am vazut nimic la pozele de la botezul Lianei... [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Seara buna si de la mine . Eu am ajuns acasa.Si bine inteles , ca m-am apucat de facut [papica] si ma gandesc si la voi.Nu am che sa fac sarmale ,mie lene rau asa ca o las pe alta data.Acum fac niste sniteluse din file de peste si copane de pui cu mujdei de usturoi[papica][pofta][pofta][pofta][pofta][pofta] Fetelor va poftesc la masa [papica] este gata intr-o jumate de ora. Cris nu mai fi trista ,uite un mare [pup][pup][pup] de la mine ca sa-ti treaca. Fetelor va pup pe toate si ne vedem maine la cafea,o seara ffff buna tuturor. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mirela here: io-s un car de nervi. a intervenit ceva neprevazut. nu pot pleca. persoana cu care am venit..tre sa mai ramana. de stiam..plecam cu trenul. nu mi-e de nimik decat de serviciu. dar m-au inteles. n-a zis nimeni nimik insa nu pot fi nesi... sansele sunt minime sa putem pleca in seara asta. asta e..[bang] in fine. ma duc sa pupacesc Liana o seara placuta http://community.webshots.com/album/560881623gNmLdS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata de la mine si o [cafea]! Mire, tot la Galati, tot cu Liana[:D]? Norocoaso! Oricum, bine ca cei de la serv. au inteles problema, iar noi te asteptam la povesti cu poze! Cris, uite un [pup] si de la mine, sa-ti treaca supararea! Miki, mai e putin! Canne, ce mai pot spune? Pestele e preferatul meu[pofta], dar nu refuz nici pulpele de pui[:D]. Geo, abia astept sa vad pozele cu Sofia. [pup]la amandoua. Si [pup] la fete, vreau sa beau cafeaua cat e fierbinte, ca am inghetat dimineata! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dRAGILE MERE RACE, va salut voios , desi sunt tot cu fata in jos( clek di la vleme). am intrat sa va salut( ca sa nu ma datzi la disparutzi sa apar la OTV ca altele) sa va spun ca acushica plec la dr. si am mari emotii. cind ma intorc sper sa am timp sa va scriu , daca nu vad ieu cum fac. asa dar va pepesc pi toati uite asa[pup], si multumim de Cafa(Viky) si de sarmale(Annes),Geo incearca s ate calmezi sa nu te doara capul , Mirela sa ai drum bun ( daca nu ai reusit sa te intorci deja), Ramona ma bucur ca esti oleaca mai bine dispusa , daca am omis vreun mesaj , sami fie cu iertare ca stiti voi cum e cu memoria LA GRAVIDUTZA( mai scurta) , ........acu am gasit si io o scuza (ca ieu n-am de fel decat un neuron )si acu gravida functioneaza mai greu. pupici inca o data Giani [gravi]23+ [baietel] ca am dovada [url="http://bd.lilypie.com/Knvip3.png"]o fi chiar baiat?[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Giani m-am calmat!Bafta la dr!Sa ne aduci numai vesti bune![bis] Mirela, drum bun [bonjovi]daca nu ai reusit sa ajungi panan acum! July super scumpa Liana![pup] pe nasuc! Cris [pup][pup][pup] Vicki habar n-am sa pun linkul aici [mariaj] canne-marie [pup] Miki timpul va trece si vei ajunge si in tara. Sofia's news:De cand cu vremea asta rece, nu pot sa o mai plimb si drept urmare adoarme forte tarziu in noapte. cam pe la 23.00.Si din cauza colicilor adorme leganata.Dar aseara am lasat-o singurica sa vedem ce face Dupa o repriza de[q] a adormit. Bineinteles ca am venit langa ea dupa 10 minute.Trebuie sa adoarma si singura pentru ca la cresa nu va sta nimeni langa ea. Daca doarme bine, daca nu iar bine. Tot spre binele ei o fac. Sa nu[zid]I-a spart si al 4-lea dintisor de jos. Si am descoperit ca pot sa ii fac codite.[olala] Duminica am fost in real, insa nu m-a dat pe spate si dupa parerea mea Carrefour ramane cu preturile cele mai bune.Era ingramadeala ca in mai toate magazinele nou deschise, iar noi eram contra cronometru pentru ca eram cu Sofa duoa noi, si nu rezista prea mult in magazine.Si nici nu mancase. Noroc ca am plecat cu laptele dupa mine. Iar Milumil3 nici nu am gasit.Mi-am luat si eu o penseta, caci pe cea pe care o aveam am reusit sa o ratacesc in casa. [mariaj]Se mai intampla cand ai copil. Si am descoperit cu stupoare ca pana la sfarsitul lunii mai avem 100 de lei ![cool]fac si eu haz de necaz ca ce pot face? Si nu avem de unde imprumuta. Ne-a mancat banii masina cu ITP-ul si revizia.Ei ne descurcam noi! Avem vreo sarbatorita pentru maine?[cheers]Am chef sa beau ceva. Aseara am baut un pahar de vin!Si cine era[alcool]? va [pup] si poate ma elucidati si pe mine cu linkul cu poze!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...