Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

AM NEVOIE DE PAREREA UNUI BARBAT!!!


Recommended Posts

Sunt o mamica cu bebe de trei luni si sunt disperata,nu il mai inteleg pe sotul meu!am primit pareri de la mamici care au fost f gragute si mi-au impartasit din experientele lor.VREU si parerea unui BARBAT!poate ma faceti sa inteleg ceea ce nu imi spune sotul meu,adevaratul motiv pt care se poarta urat!va rog mult sa imi cititi povestea daca vreti si sa ma lamuriti cum gandeste un barbat(nu cred ca voi ai putea gandi asa de gresit,dar macar poate un pic de ajutor sa imi dati pt ca imi pierd mintea).am postat totul la CAB PSI (http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=95282&whichpage=1). daca mai vor si mamici sa imi scrie voi fi recunoscatoare.sunt intr-un impas mare! va multumesc anticipat DEEA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Draga Andreea, e f trist si greu ce ti se intampla...; nimeni nu poate stii ce se petrece in capul sotului tau, numai tu te poti lamuri; poate te ajuta niste intrebari... tu ai lucrat toata perioada cat ai fost insarcinata? cine se ocupa atunci de menaj, cat de des participa el?? caci daca si-atunci stateai acasa si le faceai tu pe toate, nu prea-mi miroase a bine atitudinea lui actuala... si daca vrea sa va mutati singuri, fa-o; probabil iti va fi mai greu, insa poate asa va veti salva casnicia; e mitocan ca te trateaza ca pe o servitoare si are tupeul sa-ti spuna sa-i gatesti dupa carte, insa, fiind doar voi 2 + bebita, poate reusiti sa restabiliti comunicarea si poate invatati impreuna sa gatiti si sa va gospodariti; poate mama ta te poate ajuta in continuare cu bebe-ul chiar daca nu mai stati la ea si-atunci vei avea si putin timp pt tine... am o nelamurire: vine acasa de la job dupa care pleaca la plimbare sa se aeriseasca?? si daca DA, de ce nu te duci cu el? i-o servesti frumos ca si tu ai nevoie de aer, lasi bebe-ul cu mama si-l iei de brat sa mergeti impreuna; corect, nu? si-atunci il poti vedea daca se albastreste bizara schimbare... imi pare rau ca treci prin toate astea ups, nu sunt barbat[:D], oare trebuia sa-ti scriu la "cab PSI"? Oana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...