Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scapam de Ponta?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu intreb oe cei cu mai multe informații decat mine: pe cine vedeti in locul lui si de ce?

Ca imi vine sa zic ca " scapam de draq si dam de ma-sa"....

Pana acum parca am dat du lac in put mereu, personal m-am lasat mereu pacalita de cate un salvator pe cal alb al politicii romanesti, care s-a dovedit doar incondeiat frumos de campanii....:(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Orice om cinstit poate fi mai bun.

Pai nu prea stiu cine mai e cinstit si e intr-o pozitie care sa-i permita sa ajunga prim-ministru. Ma indoiesc ca PSD-ul ar pune vreun cinstit in locul lui.

 

De fapt, si daca pica guvernul, eu nu am sperante ca va fi un alt guvern mai bun, mai performant, Doar vorbarie goala. Sa preia PNL-ul guvernarea. Cati dintre ei sunt asa cum ar trebui?

 

Am vazut ca Monica Macovei si-a inscris partidul - M10. Pariez ca la anul va avea un scor record in zonele care nu sunt influentate de rural, unde e populatie majoritar urbana. La primari, nu, dar la parlamentari sper sa obtina cat de cat mandate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Habar nu am cine ar putea fi in locul lui insa nu e posibil sa lasi un infractor pe post pe prim ministru. Orice om cinstit poate fi mai bun.

Nici un om cinstit nu risca sa intre intr-o gasca de "rechini".

Si nici o mafie nu accepta sa puna un om cinstit la conducere.

Nici sa le cunoasca secretele nu-l accepta.

 

In concluzie nici o sansa sa beneficiem de un om cinstit lider de partid mafiot.

Ca sa se schimbe ceva trebuie sa se schimbe partidele cu altele, care sa nu fie populate cu aceeasi infractori.

 

Nu este nici o lupta anticoruptie!

Este o rafuiala intre bande mafiote.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...