Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Credeti ca Antena 3 ar putea sa-l laude pe Basescu?


Recommended Posts

  • Administrators

Ma intreb sincer, daca Varanul s-ar impaca cu Basescu daca Antena 3 ar face stanga imprejur si s-ar pune pe laudat. Sincer? Cred ca da! Ar schimba placa fara sa clipeasca si ar incepe sa linga unde au scuipat pana acum. De ce cred asta?

 

1. Ieri l-am auzit pe Ciuvica vorbind destul de pozitiv de Adrian Nastase, sub ordinul caruia a fost saltat de pe strada!

2. Iata  aici o poza in care Ion Cristoiu (un alt traseist mediatic) este pus la rand de cinste dupa ce Antena 3 a sters cu el pe jos cand era la B1 si avea alte pareri.

 

Ciuvica.png

Sursa: zoso.ro

 

Cea mai mare parte a ziaristilor din Romania nu au coloana vertebrala. Sunt precum mercenarii, cine plateste mai bine! Ce principii? Ce opinii? Moralitate?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • 1 year later...

Iata ultimul exemplu de coloana vertebrala, model Antene.

Manipulare grosolana, dar nu din prostie, ci cu scop precis: inducerea sentimentului de neincredere in justitia noastra, care le cam strica socotelile mafiotilor de toate felurile

 

http://www.aktual24.ro/gadea-si-luat-o-peste-bot-fetita-mancatoare-de-cascaval-o-manipulare-ordinara-demontata/

 

http://adevarul.ro/news/eveniment/adevarul-despre-femeia-condamnata--o-bucata-cascaval-era-experta-furtul-supermarketuri-bunurile-erau-ascunse-rochie-1_578374c45ab6550cb8c0de90/index.html

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...