Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Noi am fost in Sardinia si in Cinque Terre, a fost suuuuperb!

6 nopti Cinque Terre, o noapte Livorno, 7 nopti Sardinia, si innoptari in M[nchen la venire si plecare.

mai am inca 3 saptamani de concediu deja luate, trebuai s aplecam dar sotul nu are concediu asa ca probabil voi merge una dintre ele in Romania. Pt Septembrie avem planificat Oktoberfest/ul, iar de Craciun mergem acasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am doi copii si din cauza preturilor mari la hoteluri mergem pe varianta inchiriere apartament in orasele in care mergem. Asa am stat ff bine in Barcelona, chiar langa Rambla, si am scutit bani pe transport.

 

In Kefalonia stam  într-un sat de munte, Potamiananta,  între Agia Efimia și Asos-Myrhos. Noi suntem genul care in fiecare zi vrea alta plaja, nu stam locului deloc. :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi pana acum mergeam la hotel dar anul asta am stat in Sardinia in Camping, ca eram cu verisoara noastra care venise cu Wohnmobilul.....nu mai mergem la hotel de acum!

Atat de bine ne-am simtit, ai acolo camera sau camere, bucatarie, baie, terasa/veranda, poti sta cu prietenii la povesti, a fost de vis.

Pe langa asta pe 7 nopti am platit 330 de euro 2 persoane.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...