Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

   Noi am rezervat pe "only-apartments.com" . Am avut oarecare emotii pt ca era prima data cand faceam o astfel de rezervare de apartament, dar de atunci ne-am cam invatat :). Totul a fost ok. Cand am ajuns in aeroport am sunat si dupa ce am ajuns la cazare cred ca am mai asteptat 5 minute pana cand a venit un tanar pe bicicleta. Ne-a dat cheile, ne-a prezentat locuita si facilitatile, ne-a dat o harta si ne-a spus despre ce se poate vizita, ce magazine avem in zona, de unde sa ne facem aprovizionarea cu alimente, cum ajungem la gara (noi am luat un tren catre Portaventura), am platit ce mai era de platit si la sfarsit, cand plecam, ne-a zis sa lasam cheile in casa si sa tragem usa dupa noi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Se practica, si pe Valea Loirei cand am plecat noi dis de morning de la un apart-hotel, desi aveau receptie, nu au vrut sa se trezeasca doar pt noi.

 

Buflea, noi am stat la:

Name of the apartment: PORTAFERRISSA B
Address: C. Portaferrissa 13, access Passatge Magarola 4, entlo 1ª
City: Barcelona

Super central, zona veche dar safe, apartament micut dar decent. Intrarea cam ciudata, printr-o curte interioara si o scara f ingusta... dar pt dormit noaptea si mancat mic dejunul - pentru noi (doi adulti+2copii) a fost perfect.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...