Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Eu clafoutesc, tu clafoutesti, el/ea clafouteste...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 907
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani doamnelor care se serbeaza azi, buflea si strumphitza!  [flo2]

 

Noi suntem pe ultima suta de metrii cu emigratul, peste fix o luna ar trebui sa fim deja in noua casa. Pe care se pare ca o va inchiria azi barbatul. Nu e perfecta, dar e cea care avea cele mai multe bife pe lista, una din cele mai bune scoli din oras peste drum (se vede de la geam), camere mari, renovata (acum inca lucreaza la ea), cu acces ok spre jobul barbatului si pret bun. Minusurile ar fi ca e cam naspa pe exterior (e din aia lipita, si fara gradina in fata_ doar in spate) si gradina din spate e mare dar neamenajata si e si trei sferturi betonata, adica nu prea e verdeata. Dar putem s-o amenajam noi sper.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La fostul meu sot era urechea interna,mi-am amintit. 

 

Mickyyy, bafta multa cu mutarea  [:)]  

 

Domnul motan a venit azi-noapte miorlaind si l-am bagat in camera Marciei, asa ca au dormit impreuna pana dimineata [pk]  asa fac de-acum incolo, il pedepsesc cand miorlaie noaptea  [:D] ii place de fapt, doarme in pat la picioarele ei...si Marcia a fost de acord sa-l bag la ea in camera...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu culeg din padure fragi, zmeura, mure; avem campuri intregi pline si nimeni nu le culege...la fel si coacaze, sunt pomi pe marginea drumului, in drum spre padure...

 

Si elvetienii sunt invatati la fel, sa nu culeaga fructe din padure  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca Buflei nu-i plac urarile si multumirile pe zeci de pagini (si nici eu nu-s fan, recunosc), [:)] dar nu ma pot abtine in asa zi mare, asa ca draga Buflea, la multi ani, sa ne traiesti, sa fii fericita si sa te uite toate necazurile! [artif]

 

Strumphy La multi ani, cu multe bucurii de-acum incolo si multa sanatate, ca nici tu nu stai prea bine la capilotul asta!! [deziuata]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...