Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Eu clafoutesc, tu clafoutesti, el/ea clafouteste...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 907
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mi-ați făcut pofta de peste. Dar nu-mi place să-l curat. Poate găsesc mâine niste somon. Desi era in plan o varza cu afumătură. 

 

Mada, o prietena de -a mea a fost la Europa acum 2 ani si nu a fost incantata. Ei i s-au parut camerele mici si cu iz vechi. Dar fiecare cu criteriile lui, e greu de spus pana nu vezi cu ochii tai. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

nu cred ca v-am spus, am fost la doctor astazi, ala care se uita in fund  [clo] Proktolog se cheama.  

se pare ca e fisura anala combinata cu hämorrhoiden. am primit o creme si porunci clare sa ma hranesc cu legume, verdeturi si fructe si sa beau 2, 5 litri de apa. mi-a dat si un sirop, Milchzucker se numeste. trebuie sa cercetez ce este cu zuckerul ala.  barbatul  a fost cu mine in cabinet si la sfarsit ia spus la doctora 'numai atata? asta stiam si EU'  [alcool]  s-a uitat doamna cam lung la noi si na spus nimik pana la urma. 

si de cateva ori i-am spus sa stea in sala de asteptare  [alcool]

Lapte cu zahar?  [:)]

 

faina replica sotului!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Eu am intrat si o sa intru mai putin acum prin zona zilele astea, am o gramada de aiureli de facut, pe langa munca obisnuita: intalnirea anuala cu contabila mea, apoi umblat sa trimit niste acte ca sa-mi fac "cazierul" cu firma pentru care lucrez la "telephone interpreting". Firma e americana, cer "cazierul" emis de autoritatile engleze, ca cica Disclosure Scotland nu e bun (chit ca e identic ca si continut, si verifica aceleasi acte, surse si baze de date) ! Apai sa nu-i trimit undeva [viki] ? Ma rog, asta este, daca trebuie, trebuie. Tot maine trebuie sa duc la notar actele sa scot imputernicire pentru bunici sa il duca si sa il aduca pe Mister in si din Franta, in iulie. Alti bani, alta distractie, dar nici fara asta nu se poate. Asa ca in ultimele zile am adunat, printat si sortat hartii, chitante, si facturi, completat formulare, pus pe "caprarii"  - asta pe langa activitatile obisnuite si treburile zilnice.

Cat va costa imputernicirea? Noi daduram 160 de lire asta vara, 100 prima oara, apoi ca nu e buna, ca trebuie apostila de la Haga ca sa fie recunoscuta in Ro, inca 60 ca ne- facut o noua imputernicire + vreo 30 de lire apostila. Ce sa zic, de banii astia ne duceam si o luam pe P din Ro noi doi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...