Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Eu clafoutesc, tu clafoutesti, el/ea clafouteste...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 907
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

la multi ani tuturor !!! de aia e asa fain pe ghetar pentru ca in fiecare zi e sarbatoare!

 

netaza din dimineatza mea in care ploaia s-a transformat in ceatza! mie una imi place caldura, asa cum suport frigul de minus 15 grade iarna , iubesc caldura de plus 25 de grade vara.  

 

astazi ma clafoutesc si eu! [:)]  daca nu imi iese arunc cu coditele de la cirese in voi , ca am dat 13 dolari pe un kilogram !  cred ca vin din new york !

 

 apropo de fructele astea imposibile de aici, cand am cumparat casa am plantat doi copaci. un cires si un visin care anul asta au fost plini de flori. urmeaza sa vedem si ce fructe vom apuca din ei ca mierlele  care ii canta lui rall  atat de frumos la noi mai  mult ciugulesc decat ciripesc! [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi s-a rupt laptopul. Nu stiu cum si de ce. S-a desprins display-ul intr-o parte. E rupta in coltul ala carcasa.

Sunt atat de suparata! Atat de suparata ca imi vine sa plang. Trebuie sa ma duc luni sa vad daca pot sa-i fac ceva.

Cred ca e unicul obiect din viata mea la care tin. Nimeni si nimic nu ma poate alina.

 

====

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi s-a rupt laptopul. Nu stiu cum si de ce. S-a desprins display-ul intr-o parte. E rupta in coltul ala carcasa.

Sunt atat de suparata! Atat de suparata ca imi vine sa plang. Trebuie sa ma duc luni sa vad daca pot sa-i fac ceva.

Cred ca e unicul obiect din viata mea la care tin. Nimeni si nimic nu ma poate alina.

 

====

Ieri vorbeam de sistemul IT de la noi din firma cu un coleg, ne plingeam unul la altul ca e foarte incet, mai ales dimineata la prima ora.  Eu am zis ca nu stiu daca laptopurile sint de vina sau serverul. La care el zice cu naduf: no, the laptops are crap! They are craptops, not laptops! [:-)))]  [:-)))] . 

 

Asa ca Vivi, laptopul ala a tau a fost de la inceput craptop, nu laptop! Ca parca ai avut probleme chiar de la inceput cu el. La mine unicul obiect din viata mea, care ma insoteste pretutindeni cit sint in casa e Ipadul! Dorm si maninc cu el! Il iubesc. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ah, buflea, subscriu la ce-a spus elyda si simonna. lucrurile astea fac parte din normalitate. mai cred, asa cum spunea Viviana ca, probabil profesoara a vrut sa il pedepseasca mai aspru  ca sa dea si altora o lectie. sau sa-i arate lui Alex ca oricat de bun ai fi, tot esti pedepsit daca calci odata pe bec. 

tu tot ce mai poti sa faci acuma este sa-i subliniezi inca o data ca poate sa glumeasca, dar sa-si aleaga alte cuvinte. 

era un suplinitor care sunt convinsa ca habar nu avea de ce poate alex. 

schimbul de cuvinte mi se pare perfect normal la varsta lor.   au 10 ani!! si tare curioasa sunt cum poti sa glumesti in felul tau alegandu-ti cuvintele. [clo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri vorbeam de sistemul IT de la noi din firma cu un coleg, ne plingeam unul la altul ca e foarte incet, mai ales dimineata la prima ora.  Eu am zis ca nu stiu daca laptopurile sint de vina sau serverul. La care el zice cu naduf: no, the laptops are crap! They are craptops, not laptops! [:-)))]  [:-)))] . 

 

Asa ca Vivi, laptopul ala a tau a fost de la inceput craptop, nu laptop! Ca parca ai avut probleme chiar de la inceput cu el. La mine unicul obiect din viata mea, care ma insoteste pretutindeni cit sint in casa e Ipadul! Dorm si maninc cu el! Il iubesc. 

si eu mananc si dorm cu laptopul! [:)]   imi pun un teatru radiofonic la culcare sau un serial din" las fierbinti".  apropo, va place serialul?   mie mi se pare exceptional din toate punctele de vedere.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...