Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Eu clafoutesc, tu clafoutesti, el/ea clafouteste...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 907
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

mie nu mi se pare absolut deloc normal si acceptabil sa vorbeasca asa nicci la 10 ani nici la 30, nici la scoala nici acasa...cu absolut nici  persoana prieten sau nu.

 

e desgustator sa auzi asa limbaj indifferent ca e spus in gluma sau nu...iar glumele depinde unde , cind si cu cine le faci...

ma scuzi. ma duc sa fac 10 abdomene! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simonna, sanatate tatalui, oare nu o fi alergie la polen sau alte plante? In jurul meu toti stranuta si tusesc, dar e din cauza nivelului foarte crescut de polen. Asta trece cu pasile de alea de alergie. Daca face febra e altceva. Tin pumnii sa treaca repede!

 

La multi ani gemenilor Laurei!  [deziuata]

Multumesc de urarile de sanatate, tuturor.

Leti, nu, nu e alergie, de ieri de cind a inceput antibiotic e mult mai bine, slava Domnului.

 

Multumim si de urari de bafta pentru Radu, a venit de la testul de mate si-a zis ca l-a facut de la cap la coada si de la coada la cap, dar asa a zis si de ultimul, la care a luat doar 92, ca a gresit un calcul, voila. Oricum, buletinul scolar vine numai in iulie, asa ca, la rigoare, nu ne strica vacanta :)

 

Laura, la multi ani gemenilor, ce frumos e colajul pe FB!

 

Aqai, n-am vazut poze cu costum elegant :)

 

Copila a avut azi showul de balet, aleluia, pauza si la asta. Terminat si plonjon, o sa faca niste cursuri de tenis de vara, asa, initiere, sa vedem daca o intereseaza, la fel si karate, pina la toamna decidem ce cursuri mai urmeaza. Plonjon sigur, balet sigur nu, daca danseaza cica vrea hip-hop. 

 

Ups, ajuns musafirii, weekebd bun mai departe.

S

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neeata.

 

Cursuri de typing?or fi de facut si in romania?

 

Eu prin natura mesriei folosesc cifre.La mine intr-un document sunt doua randuri si restu` ....cifre.cifrele le scriu fara sa ma uit,tabele si situatii fac foarte repede.In rest folosesc programe care presupun tot cifre.Urasc sa tehnoredactez documente,mie imi place sa lucrez cu cifre.

 

Mailurile mele sunt scurte,de genul"rog confirmare)".

 

si pentru ca am citit acum va intreb..cum va descurcati cu unghiile lungi?eu nu pot tasta bine daca-s lungi si cum le am acum trebuie urgent sa le tai.insa imi plac.

Am vut de centralizat niste date pe 12 luni mai demult.am izbutit sa bag toate lunile in jumatate dez i...dar aveam unghiile scurte...

 

 

Ieri a fost foarte frumos la banchetul celor mici.Locul de joaca a fost fain...cu scena ...pentru copii,mese unde adultii au luat masa si s-au uitat la spectacol,iar dupa aia astia mici s-au jucat tot acolo...trambuline,tiroliana,scranciob....foarte fain a fost cam soare si mi-a fost frica sa nu se insoleze....caut doua poze una inainte,una dupa....

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neața!

 

Azi noapte a plouat, acum nu mai ploua si cica iese soarele dupamasa. Avem in plan partea de est a insulei.

 

Silvia e tare incantata in tabăra, a primit calul ce si l-a dorit. M-a sunat de dimineata, la 7 :). Ea care stătea in pat pana la 7.30 si abia se tara :).

 

Daca nu v-ați saturat de pietre si mare, va mai las cateva foto, din partea de sud, Sudret se mai numește.

 

Duminica frumoasa!

post-3506-43004_thumb.jpg

post-3506-75022_thumb.jpg

post-3506-72261_thumb.jpg

post-3506-70233_thumb.jpg

post-3506-14890_thumb.jpg

post-3506-1225_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt cu cifrele.nu-mi place sa scriu nici de mana nici pe calculator.da-mi cifre si socoteli contabilicesti si ti le foiesc cum vrei tu.Da-mi de scris si mi se strica tastatura,ma doare pixul etc. [:-)))] Cand trebuie sa scriu atunci injur de tot ce misca,n-am rabdare sa formulez sa aranjez in pagina si alte de astea.nu ca nU stiu.mi se pare pierdere de timp cand sunt atatea de facut.....N-am rabdare nici macar sa scriu cu spatii intre fraze s afie aerisit asa...dar asta e.cand e cazul ma descurc de numa...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata pinguini

 

Imi beau cafeaua in gradina; miroase a iarba cosita si se vad muntii in zare  [:)]

 

Ioana, e robot de spalat geamuri; o sa caut link-ul si ti-l trimit...costa 300 fr...il pui pe geam si el isi face treaba....are o colega si e ft multumita de el...

 

Azi avem program de leneveala; poate mergem undeva la plimbare; la lac in Zurich.

 

La noi totul se bazeaza pe corespondenta comerciala...fara nu se poate...eu scriu in engleza si germana (franceza rar); prima limba la noi e engleza, asta pt ca avem colegi si in Asia, America, plus tarile europene nevorbitoare de germana; germana o folosim pt Elvetia, Germania, Austria si Luxembourg...te inveti cu timpul si e ceva cat se poate de normal..

 

O zi buna !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...