Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Eu clafoutesc, tu clafoutesti, el/ea clafouteste...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 907
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Ap.lor il vor inchiria, daca stiti pe cineva care cauta ap.cu 2 camere (la et.2, cu balcon, decomandat) de inchiriat, sa imi spuneti. e mobilat si utilat...ai mei nu iau nimic din ap.cand se muta...

O sa intreb printre cunoscuti. In ce sector/ zona este? Etaj 2 din cat (adica are lift)? E aproape de parc/ metrou/ ceva tentant? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, dar de ce-s asa scumpe ciresele pe la altii?

 

 

hm, buna intrebare. cred ca sunt aduse din Romania, si de asta preturile asa sus. 

la magazin erau cu 5,99 kg. aratoase si proaspete. mai erau si cu 2,99 kilu dar cam trecute. si ca de prima data anul asta, meritam si eu ceva bun si proaspat.  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

also, am ajuns la partea cu dormitul prietenului/prietenei acasa la noi. 

noi inca nu am trecut prin etapa asta. dar, intotdeauna am discutat deschis despre aspectul asta si le-am dat de inteles ca nu am dori sa se intample lucrul asta. mai ales daca nu e o relatie serioasa.

v-am povestit de victor, cand a fost in vacanta la paris in februarie, fata cu care vorbea atunci  a dorit sa doarma in pat cu el. iar el nu a vrut. avea ocazia perfecta sa zic asa. 

concluzia la care eu am ajuns, este ca el isi doreste o relatie stabila si serioasa, vrea sa aiba incerdere in fata pe care o iubeste si abia apoi sa treaca ..... la o etapa mai intima. 

 

vreau sa ma credeti, niciodata nu am facut presiuni asupra lor in legatura cu sexul sa nu faca si sa nu se intample ptr ca....... le-am spus adevarul, o relatie sexuala inseamna resposabilitate nu doar placere. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

de luiza mai vroiam sa spun. v-.am mai povestit ca a avut un prieten acum vre-o doi ani, prietenie care nu a durat foarte mult. nu i-au placut anumite lucruri in familia lui, erau greci. si baiatul asta si fratii lui erau cumva legati-supsui parintilor lor. intr-un fel cam ciudat as spune eu. ascultau de parinti si nu faceau nimik daca mai intai nu se consultau cu ei. plus ca nu luau hotarari de capul lor. 

baiatul era destul de ok, desi am observat la el in scurtul timp in care l-am vazut, accese de dominare. si foarte interesant, dupa ce luiza sa desparit de el mi-a spus acelasi lucru. ca simtea cum el vre s-o domine si sa faca ce vrea el. iar ei nu-i comanda nimeni!  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...