Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Eu clafoutesc, tu clafoutesti, el/ea clafouteste...


Recommended Posts

 

 

Mihaela, wow!!! 1,4 si 6 sunt incredibile!

 

multzam!  [flo2]

 

cu patricozaura e greu de spus cum sa faci, e o perioada grea pt ea. Eu i-as face pe plac, dar depinde de multe in ecuație, asta voi știți mai bine. 

 

Noi programul il facem impreuna, mai ales de cand e si Silvia mai mare, o intrebam si pe ea ce vrea, daca vrem noi intr-un loc, căutam sa fie si pt ea ceva sa ii placa. 

Acum in situatia voastră nu stiu cum as fi procedat, cred ca dusa de starea de moment :). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 907
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noi folosim fete de masa zilnic. Am unele anti pete care se curata mai usor. Mie mi se pare mai usor asa decat cu mats sau alte chestiuni, care trebuie curatate individual dupa fiecare masa. Schimb fetele de masa des si gata!

 

Am si vreo 2-3 mai de ocazie: albe sau cu motive specifice (braduti, oua colorate etc).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

N-am auzit de Arrow. Am vazut primul episod din Breaking bad si nu-s impresionata. Mai vad un episod si daca nu ma prinde ma apuc de 24. Cine a vazut 24? Cum e?

cauta arrow si vvezi un episod sa-mi spui daca iti place.

 

am auzit de 24 ,parca e vechi , nu-I asa? eu nu am vazut nici un episode.

 

am terminat royal pains, a fost frumusel...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Borstabletter in ro este napron- naproane

 

lopare am auzit ca s-ar zice traversa, dar nu garantez

aici la sortz de bucatarie se zice napron.

 

eu am cateva mileuri cu strugurei facute din macramé ...care vin f frumos pe mobilier.

 

pe masa din dining care sta nefolosita am un runner din ala lung si ingust.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

aici la sortz de bucatarie se zice napron. eu am cateva mileuri cu strugurei facute din macramé ...care vin f frumos pe mobilier. pe masa din dining care sta nefolosita am un runner din ala lung si ingust.

 

löpare inseamna in suedeza alergător. Deci runner. In romana s-o fi numind alergător, traversa de zicea Ioana? :))) 

 

cum suna: stai sa pun alergătorul pe masa :))). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cu fetele de masa - cand sunt singura nu folosesc (pentru ca nici nu mananc la masa - ci imi aduc farfuria, cel mult pusa pe o tava, dar nu intotdeauna, in sufragerie, la laptop; stiu, nu-i sanatos [:)] ). insa cand e mama la mine, intotdeauna folosesc fete de masa cand mancam la masa normala (adica in bucatarie); cina o luam pe masuta din sufragerie, si aici e optional - am si fete de masa potrivite pentru masuta, dar folosim uneori si chestii din alea de care vorbiti, care n-am stiut niciodata cum se cheama [fri] am si din bambus, si din musama.

 

Breaking Bad mi-a fost recomandat calduros, dar n-am rezistat decat vreo cateva episoade. mi s-a spus ca devine mai interesant pe masura ce avanseaza. asa o fi, nu m-a convins sa testez.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, profa de mate nu știe inca când va pleca in concediu. Ptr ca sotul meu tocmai a schimbat locul de munca, inca nu știm când poate să-și ia câteva zile libere. E vorba sa plecam după 10 august. 

Mi-ar face placere sa ne vedem. Laurei nu-i spun (inca) nimic ca mi-e rusine deja de cand tot zic ca ajungem la ei. Mi-e gandul numai la trambulina! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...