Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Eu clafoutesc, tu clafoutesti, el/ea clafouteste...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 907
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pentru lasagna fac sos ragu. Ba chiar si congelez cate o porție când fac, sa fie pentru o cina. 

 

Fete de masa ... am niste frumusele brodate de bunica mea. Îmi sunt dragi, dar nu le folosesc ca ai mei (desi copil e doar unul) dau pe masa de zici ca au cate o gaura in barba. O fi genetic. Dar le mai scot la vreo ocazie, daca nu uit. Si le așez frumos când dau de ele in dulap si ma gândesc la bunica sau la alții de la care le-am primit. 

 

Ioana, eu as fi plecat cu ea dimineata. Planul eplan! 

 

Am plecat ca intarzii la școală! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dimineata,

 

Nu folosesc fete de masa. Am numai patretele de acelea din bambus. 

 

Am si eu fete de masa de la mama, bunica, din damasc alb - parca-s prea albe.

 

Am si fetele mele de masa pentru ocazii - una verde inchis (foarte frumoasa) pe care pun naproane rosii pentru Craciun, si una speciala pentru paste.

==

nu am putut vedea decat 2 episoade din Breaking bad si doar 1 sezon din Arrow.

===

 

Dieta e pe calea cea buna. Ieri la film am mancat floricele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sambata a jucat Irlanda cu Scotia; am vazut pana la 1-1...Germania cu Gibraltar, era 6-0 inainte cu 10 min de final...de Romania nu stiu daca a jucat si cu cine...

 

La noi a fost furtuna, cu inundatii, alunecari de teren, haos pe autostrada...toata noaptea a plouat...si acum ploua si e frig....eram sigura ca ploua, asa se intampla mereu dupa ce spal geamurile (sau masina)...cica ma iubeste sotul  [:I] mamei i se intampla la fel...

Elvetianul imi face des declaratii de dragoste; chiar si cand suntem cu prieteni sau rude...e o persoana sensibila, chiar daca nu pare...cand isi aduce aminte de una-alta, il apuca si plansul...

 

In Oberstdorf (unde sunt sariturile cu schiurile), a fost ieri avalansa de noroi  [batcap] trambulina e distrusa, case afectate...

 

De azi in 4 sapt, pe vremea asta, ne bem cafeaua in gradina casei noastre [pk] de-abia astept...

 

O zi buna va doresc !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Copila mi-a cerut voie sa mearga la mare cu o prietena cateva zile. Am lasat-o. Nu sunt pregatita pentru asa ceva. Dar chiar asa astia sunt cei mai frumosi ani. Cei mai frumosi, liberi si fara grija ani.

 

n-o sa fii pregătită niciodata. Dar ea e, ai incredere  [flo2] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sambata a jucat Irlanda cu Scotia; am vazut pana la 1-1...Germania cu Gibraltar, era 6-0 inainte cu 10 min de final...de Romania nu stiu daca a jucat si cu cine...

 

 

cica tot cu Irlanda [:)] aia de nord. s-au uitat colegii la meci (macar a fost pe mute). a fost 0-0 si cica-i de bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...