Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Eu clafoutesc, tu clafoutesti, el/ea clafouteste...


Recommended Posts

 

 

Miha, nu e greu sa speli cu presiune, doar migalos si te murdaresti din cap pina in picioare ca sar stropi. Dar altfel, nu e complicat. Dar stii ce fain ramine in urma, super, ca nou. Si dai si cu substanta, chiar nu mai ai treaba. Doar sa prindeti 2-3 zile la rind cu soare mult.

 

te cred, dar eu nu mai am chef sa fac asta. Sotul e in concediu inca 2 saptamâni dupa mine, poate va reuși. Face din ce in ce mai multe singur, dar nu poate orice. Daca nu poate, asta e. Ma gândeam la ceva usor, nici nu stiu la ce :). Sa faca altcineva :)). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 907
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Kari, cam ai de ce sa fii suparata. Mie nu mi s-a intamplat sa se schimbe orarul de zbor altfel decat intarzieri din cauze obiective (tehnice, vreme). Dar stiu sigur ca pe bilet scrie undeva la partea cu litere mici ca orarul de zbor se poate schimba - si inca fara preaviz!!!- si ca trebuie sa te interesezi tu de confirmarea orei de zbor la compania aeriana. Bine ca macar ai primit mail.

Ce poti face, tu stii daca merita,e sa le ceri despagubiri pentru inconvenientele create (de ex. daca a trebuit sa anulezi ceva programat etc.)

Cu ce companie zbori?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am adorat Homeland, alaturi de Lost cred ca sunt singurele seriale care m-au prins. Desi daca imi spuneai subiectul general de la inceput (terorism, spionaj, agenti dubli, islamisti) nu m-ar fi atras. E extrem de bine facut, un suspans continuu, actorii principali sunt excelenti- Damian Lewis si Claire Danes.

Letitia, nu mai plange dupa Damian ca vine inapoi.

 

House of cards am vazut si eu pe la inceput si mi s-a parut plictisitor, cu Kevin Spacey cu tot, intrigile politice mi se par tot mai nesarate.

 

La Vikings sezonul 4 mai am de asteptat offf...abia la inceputul lui 2016 va apare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Eu am adorat Homeland, alaturi de Lost cred ca sunt singurele seriale care m-au prins. Desi daca imi spuneai subiectul general de la inceput (terorism, spionaj, agenti dubli, islamisti) nu m-ar fi atras. E extrem de bine facut, un suspans continuu, actorii principali sunt excelenti- Damian Lewis si Claire Danes. Letitia, nu mai plange dupa Damian ca vine inapoi. House of cards am vazut si eu pe la inceput si mi s-a parut plictisitor, cu Kevin Spacey cu tot, intrigile politice mi se par tot mai nesarate. La Vikings sezonul 4 mai am de asteptat offf...abia la inceputul lui 2016 va apare.

 

adica? :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, am patit sa mi se schimbe ora de zbor o singura data, dar era vorba de o vacanta unde aveam tot pachetul luat de la ei iar zborul era charter, de asta nu m-a mirat si nu m-a revoltat.

 

la zborurile de linie n-am patit decat sa aiba intarziere din cauza cetii, si o singura data nu stiu nici acum ce s-a intamplat - am decolat spre Cluj, am facut mai mult de juma' de drum, dupa care "din motive tehnice" (fara detalii) ne-am intors la Bucuresti, unde am mai stat cateva ore in aeroport si-am zburat "cu alt avion" - acest al doilea rand de ghilimele e pentru ca eu inca nu-s convinsa ca era altul. n-am fost pe faza sa ma uit la numele primului avion, insa aveam aceleasi locuri, si la a doua urcare am gasit centura de siguranta foarte stransa. eu intotdeauna o tin mai lejera - si asa o si gasesc, foarte rar a fost cazul sa modific ceva la ea, si de cele mai multe ori pentru ca era prea larga, nu prea stransa. ori in momentul in care ne-au anuntat ca ne intoarcem, n-am mai fost in largul meu, si am strans centura destul de mult - si tot asa era cea din "noul" avion.

 

oricum nu-mi explic ce putea fi - drumul pana la Cluj dureaza o ora, si trecuse mai mult de jumatate; de ce au preferat sa ne intoarcem in loc sa mergem inainte, habar n-am. era o zi senina, deci nu se punea problema sa nu putem ateriza din acest motiv.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Letitia, nu mai plange dupa Damian ca vine inapoi.

 

Si eu ca Mihaela: adica? Ce stii tu si noi nu stim? Spune-ne repede! 

 

Asa zic si eu de House of cards, intrigi politice care m-au cam plictisit in primul episod.

 

O sa caut Lost daca il pui pe acelasi calapod cu Homeland.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia, The Affair l-ai văzut? Dar poate nu iti va placea ca e așa cu înșelari si iubiri imposibile. Pe mine insa m-a ținut tot așa, cu sufletul la gura, sa vad ce se mai întâmpla. Țineți minte Twin Peaks? Așa era si ăla, nu mai puteam pana la următorul episod...

si Ray Donovan, eu l-am devorat :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...