Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 89
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Diana, mi se pare ft mult..ma refeream si la Constanta-Bucuresti ca autostrada.

 

Eu am fost anul trecut cu masina la Bucuresti, din Zurich (1900 km); eu si copila...de la Arad pana la Bucuresti am facut 7 ore (inclusiv pauza de masa de 1 ora), pe traseul mentionat (nu via Timisoara, ci Deva)...dar era duminica...insa am prins aglomerat pe Valea Oltului...

 

Drum bun ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc  Roxana. ....pacat. 

Ella  al meu e mai mic  ...se plictiseste  ,ii e foame, mai scapa cate o jucarie   ,vrea sa se mai msite. ....imi e foarte greu singura ,ma opresc de multe ori. 

La cat de bine am vz eu litoralul  nostru  fata de anii  trecuti  ,si era si un transport  bun  ....era superb! !! 

Pacat! 

Eu am cumparat  deja pachet  pt 7 zile on August asa ca ...oi vedea. 

Copilului  I. A placut ffff mult. .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa ca si concluzie  finala  ....mi.a placut litoralul  nostru. 

Tineri  pregatiti, curatenie, fete zambitoare, mancare buna .

Am mancat si in  satul de vacanta. ...ffff bun,curat, si foarte mult bun simt, serviabili. 

Prietenii  nostri  au ramas impresionati. ...pacat ca transportul  asta e asa anevoios. 

Aveti  idee  daca am avea  autostrazi  ....cam cate s.ar misca si la noi. ....of of !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

De luat: scutece, servetele umede, schimburi, palariute cu protectie suficienta (nu doar pe varful capului), canite si biberoane pentru apa si lapte, cutiute pt mancare, borcanele de piureuri daca folositi, asternuturi, paturica, produsele de igiena, jucarioare...mda, se aduna ceva.

Rutina pastrati-o la fel cu cea de acasa.

Dar chiar servetele umede, borcanele cu mincare, scutece, lapte praf nu se gasesc si pe litoral? Nu inteleg ce e cu obsesia asta de a lua casa cu tine daca ai copil mic. Acu gasesti peste tot cam tot ce ai nevoie, nu trebuie sa duci casa cu tine. Si eu am mers cu copil mic dar luam numai haine si sa am una alta in primele zile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Dar chiar servetele umede, borcanele cu mincare, scutece, lapte praf nu se gasesc si pe litoral? Nu inteleg ce e cu obsesia asta de a lua casa cu tine daca ai copil mic. Acu gasesti peste tot cam tot ce ai nevoie, nu trebuie sa duci casa cu tine. Si eu am mers cu copil mic dar luam numai haine si sa am una alta in primele zile.

Pai sigur ca se gasesc. ...Este Careffeour, farmacii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...