Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Discutii lejere de vara.

 

Copii frumosi si talentati (si eleganti! Si increzatori in valoarea lor) se distreaza la serbari.

 

O doamna bine cu posteriorul sensibil cere sfaturi anti-hemoroizi.

 

Copilasi bolnavi se fac bine, pinguni bine mai pica cu o bolnita.

 

Sarbatoritii perioadei:

21 iunie Eric (Fleurdelise)

25 iunie Lori (Corinadani)

5 iulie Celce-isforaieVivianeilaurechiuse

6 iulie Bombi

13 iulie sotul Juliei

19 iulie Jullia

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 860
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am avut un coleg crescut in spiritul de 'eu sunt cel mai tare' si mi am facut o note to self sa nu las sa se intample asta atunci cand voi avea si eu copil. Pe de o parte e bine, dar cu masura, in general cand te lauzi singur ceilalti tind  sa te ia la misto si sa iti vada defecte si acolo unde nu sunt.  In plus din euforia in care esti ca tu esti buricul se poate sa cazi in depresie sau sa te afecteze prea mult atunci cand te locesti de realitate. Nu ma refer la Ana, ca e doar un copil, ma refer la cei care au ajuns la maturitate cu ideea asta. 

 

Acum ne uitam la Masterchef, am revazut si niste episoade mai vechi si m am distrat  cand am vazut cati spubeau in fata camerei ca ei aunt cei mai buni de acolo si ca gatesc cel mai bine cand de fapt erau ultimii la skillsuri de gatit...si am zis da, americanii astia,  alta mentalitate.

 

 

scriu si aici pt Kari: sa mergi la medic sa se uite sau vezi tu cu oglinda, poate e tromboza si se poate inciza in locala, nu doare si scapi imediat de dureri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, nici o surpriza din partea Bancii Nationale elvetiene; pastreaza dobanda negativa de -0.75%; dar cica vor sa treaca in septembrie la -1%..asa spun expertii, nu banca  [:)] sa vedem acum...

 

Colegii mei fac tot felul de scenarii, in cazul in care Grecia va renunta la Euro...toata lumea sta pe picior de atac...

 

La noi joia e ziua nebuna, cand avem de muncit la 2 publicatii...azi si maine insa apare si publicatia lunara pt iulie, asa ca nebunia e si mai mare  [batcap] dar imi place cand e nebunie...pana acum juma de ora nu am avut timp sa merg nici la baie, mai sa fac in pantaloni  [:D] si incepuse sa-mi cante stomacul, asa ca am mancat rapid o salata..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am hotarat sa nu ma mai trezesc noaptea cand miauna Luis; asa ca azi noapte a venit, a mieunat putin si daca a vazut ca nu raspunde nimeni, a plecat...mancase tot ce-i lasasem in castron, asta pt ca iar a umblat 2 zile haihui...

al meu ma tinea de mana, nu care cumva sa o zbughesc de langa el [:D] 

 

Aseara am stat mult de vorba in gradina, la o bere, asta pana s-a lasat rece...am vorbit si de vacanta de la anul...vrem sa mergem in Vietnam sau Burma (2 sapt.); sa vedem acum ce oferte gasim...asa ca, ma pun pe studiat oferte in weekend  [:)] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...