Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 860
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am prins de la primul episod, ii făcuseră reclama si mi s-a părut interesant. Eram in practica atunci, singura in Västervik, seara nu aveam ce face decat tv :). Bine, era luni, o data pe saptamana. 

S-a intamplat sa mai pierd apoi cate un episod, dupa ce am revenit acasă, dar il vedeam pe net, pe site-ul svt1, era online o luna dupa ce l-au dat la tv. Uneori vedeam 2-3 episoade, daca uitasem sa il vad direct. Dar eu am văzut toate seriile aproape in timp real :). Abia astept sezonul de toamna. 

Nu si toamna, bleac! :(((

 

aseara la 11 noaptea am venit acasă, era lumina așa ca seara. Nu se mai întuneca acum de tot, soarele apune numai pt cateva ore si nu coboară suficient sub Orizont. La 21.50 apune, la 3.50 răsare :). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Ft frumoase povesti despre vacanta..sa va fie de bine...

 

Am stabilit cu elvetianul sa mergem in Vietnam la anul..2 sapt..numai ca el afla de-abia in noiembrie daca poate lua vacanta atunci cand vrem..deci mai avem de asteptat...dar sigur merita asteptarea  [pk]

 

Musafirii au plecat la 9 azi dimineata, la 10 am dus copila la cinema...a mers cu prietena ei, indianca..la 1 le-am recuperat...

 

Vremea e ciudata rau, ma simt obosita si ametita...si Marcia are aceleasi simptome  [batcap]

 

Am vorbit cu ai mei, ajunsesera acasa...au zis ca usile sunt ft ft frumoase, toata lumea le-a admirat...sambata viitoare vor tencui si casa...pt gaze merg luni la primarie...parchetul e pus peste tot, inclusiv pe scari...mai trebuie balustradele sa fie montate...

Ai mei sunt obositi, au fost azi si ieri la casa..si merg si maine...dar mai e putin....sf.de iulie/inceput de august se pot muta...mama imi spunea ca de-abia asteapta; la casa e liniste, racoare; cum intra in Bucuresti caldura si nebunie...

 

o zi faina sa aveti !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dimieatza de pe buda,

 

Frumoase poze am vazut la toata lumea, frumoase vacantze ...

 

Noi azi mergem la Ocebine ...pleaca fiu-sau la college si da un mare party ca sa ii tzinem batistele si eventual venele. La party o sa vina si absolventii pe jumatate de curte, si noi, categoria plangacioasa pe celalata jumatate ...

Ce parere aveti de fiu-meu, care azi are hockey, meci, playoffs, adica un fel de finale de sezon si a zis ca nu vrea sa mearga, el vrea la Ocebine ...am ramas cu gura cascata. Bine, stiu de ce ... Ca vin o gramada de alti copii, ca are trambulina, ca sta printre astia mai mari si mamaaaaa ce ii place sa stea in discutiile lor, ca are XBox.

Planul era sa ma duc eu cu Flavia si barbatul cu Alex si cu musafirul sa ramana acasa, la hockey ...acum se pare ca ne sucim, ca si barbatul vrea la party. Sper sa nu ploua ...asa vreme ploioasa nu a fost de mult. Nu cred ca am vazut soarele de 4 ori luna asta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ia uitați ce am gasit: http://chiropractorbucuresti.com

 

Si: http://osteopatie-romania.net/12.html

 

Desigur sunt si altii. :)

 

Naprapat nu am gasit :). 

Da, am văzut și eu zilele trecute, dar la Echipa zice:

”Recent, dr. Lou a devenit primul chiropractor american atestat în România și este unul dintre cei doi chiropractori recunoscuți de către Ministerul Sănătății prin avizul de practica acordatde către „Ordinul practicienilor de medicină complementară/alternativă” din Romania.”

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Da, am văzut și eu zilele trecute, dar la Echipa zice: ”Recent, dr. Lou a devenit primul chiropractor american atestat în România și este unul dintre cei doi chiropractori recunoscuți de către Ministerul Sănătății prin avizul de practica acordatde către „Ordinul practicienilor de medicină complementară/alternativă” din Romania.”

 

:))) da, e începutul se pare. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...