Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 860
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

morgen 

 

 

si la noi e rece, chiar bine de tot, ca imi trebuie geaca de primavara si poate manusi. de cand m-am trezit am mainile reci si nu ma pot incalzi. 

visam sa plec in vacanta, dar se pare ca voi ajunge la servici. 

 

 

si as manca o felie de pizza...... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

azi cred ca m-am lovit la cap...am avut chef sa stau in bucatarie....n-am mai facut asta de cateva luni...am mai facut salata de vinete,foietaj cu fisca si fructe,clatite si crema de zahar ars.sotul meu e in extaz eu nu m-am atins de alea.in schimb am mancat salata si un mar.....si probabil mai pe seara gratar si salata.ieri  mi-am facut de cap am gustat cam din tot...

 

abia astept sa mergem la mare...apoi la munte...as tarege o fuga la felix..in loc de mare dar eva vrea mare si mare nisip si valuri.

o sa mergem..in perioada 26.iulie 2 august cred....inca nu ne-am hotarat la ce hotel...ala din eforie are si paarc generos in jur si spa....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata in cea mai lunga zi a anului. De acum numaratoarea inversa. 

Eh, e banal sa organizezi vacante in tari civilizate. Pina si eu am facut-o. Eu ma refeream la tari "exotice" , ca stai linistit ca ai antamat cazarea la Hanoi si cind ajungi acolo hotelul nici nu a fost construit,  nici nu exista  [:)] . Eu sint inca marcata de tzeapele pe care le-am luat in Romania ca sa am incredere in tari de astea din lumea a 3. As avea incredere doar daca as merge cu o agentie englezeasca. 

 

Xio bune preturi ai platit in Italia. Se cunoaste ca nu e sezon, ca nu sint copiii in vacanta. Sa vezi ce scoruri sint in August in Italia!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Eric, sa ai o copilarie de vis!

 

Am prins si eu un moment liber sa mai dau pe aici. Ziceam ca plec la florarie sa mai sparg niste bani pe flori. Dar au venit niste colege de-ale fetei mari si le-am lasat sa se joace in voie ca asa-i frumos cand esti copil. Fac mancare, le imbuimb bine si dupa aceea poate plecam. Daca mai e timp si daca nu ploua. Oricum maine aveam in plan sa plantez.

 

In rest sunt in butoi. Vremea oribila mi-a pus capac dupa ce ca aveam alte ganduri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia, la campingul din Sardinia scria ca off season e 60 euro pe noapte si in sezon 90. Moi am platit pe 7 nopti 330 deci au facut si reducere. Doar apa putea sa fie mai calda in rest vremea a fost perfecta, apa buna de facut baie dar nu sa stai cu orele. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...