Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 860
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu nu cred ca romania e o t,ara de lumea a treia cum zici Letitia.

Tie iti miroase tot ce e romanesc.atunci daca dispretuiesti tot ce e romanesc ce mai cauti pe un forum romanesc?ziceai ca o sa votezi iesirea Uk din Ue...ce mai catolica decat papa...uiti ca daca iese uk din ue muuulte firme vor pleca.....chiar si aia unde lucrezi tu....

 

Chiar nu pot sa ma relaxez aici tot citind ura ta fata de tara....

Si da imi aduc perfect aminte de postarea ta cu elucrubatiile userului eumada....chiar numa intereseaza  veninul tau din orice postare....e mult mai bine c ai plecat.....

nu cred ca a zis pe unde ca romania e o tara de lumea a treia, doar ca si-a luat teapa.

 

asta am luat-o si eu anul trecut printr-o agentie care ne-a vandut 2 camere identice la preturi diferite! 

 

cred ca trebuie sa mai mananci si  tu cateodata, ca doar un mar si o salata nu ajuta neuronii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu cred ca romania e o t,ara de lumea a treia cum zici Letitia.

Tie iti miroase tot ce e romanesc.atunci daca dispretuiesti tot ce e romanesc ce mai cauti pe un forum romanesc?ziceai ca o sa votezi iesirea Uk din Ue...ce mai catolica decat papa...uiti ca daca iese uk din ue muuulte firme vor pleca.....chiar si aia unde lucrezi tu....

 

Chiar nu pot sa ma relaxez aici tot citind ura ta fata de tara....

Si da imi aduc perfect aminte de postarea ta cu elucrubatiile userului eumada....chiar numa intereseaza  veninul tau din orice postare....e mult mai bine c ai plecat.....

Eumada te simti bine, ai baut ceva?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia, la campingul din Sardinia scria ca off season e 60 euro pe noapte si in sezon 90. Moi am platit pe 7 nopti 330 deci au facut si reducere. Doar apa putea sa fie mai calda in rest vremea a fost perfecta, apa buna de facut baie dar nu sa stai cu orele. 

Deci ai stat la cort?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

shitzu+poodle=shi-poo

 

 

astazi iar a facut o boaccana de proportii, a ros ochelarii noi ai lui William.

Ha, ha. Ca am vazut ieri un film cu un catel similar cu al tau, dar nu asa cretz ca al tau si ziceau ca e shizu. De aia am intrebat sa-mi confirm banuielile. Al tau e mai dragut ca cel din film. Filmul se cheama 7 psychopaths.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am avut o zi plina, si desi a fost "Father's Day", de fapt a fost "ziua" lui Mister. La amiaza a avut spectacolul de vara la cursul lui de drama, a iesit foarte bine, am fost tare mandri de el si de colegii lui, a fost tare frumos. Iar dupa-masa a mers la cursul de patinaj, si a trecut la nivelul superior. Asa ca am avut mai multe de sarbatorit azi: Solstitiul de vara (in mod normal am fi participat la sarbatorirea oficiala Solstitiului, dar spectacolul jupanului era la aceeasi ora) , Father's Day si deci pe tati, si reusitele flacaului nostru [pk] [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...