Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 860
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Michelle, esti sigura ca nu l-a "mituit" William pe catel? [:)]  "tu papi ochelarii, eu ma angajez sa-ti aduc/dau ce vrei tu" [:)]

[:-)))] nu zice, ca m-am gindit pt o secunda, ca i-a "uitat" intentionat pe masa.

 

nu stiu ce o fi avut pepper ca de 2 ani nu a mai ros la ochelari....cred ca razbunare ca l-am tinut la tuns.

 

poate reusesc sa le schimb doar un brat care e ros si sa ma ccoste mai putin de 150 cat costa de fapt ramele.

in rest mai are vreo 3 marks mici  intr-o parte, de coltzi, abia se vad .

 

bun cadou de father's day.

 

catzelul meu nu e innebunit dupa mincare.e  sclifosit ca intreaga familie.

 

zicea sotul ca in viata lui n-a vazut catzel sa stea cu mincarea la nas.

 

cand ii pun sa manince, vine la mincare, ii da un ocol, o miroase, apoi ridica privirea la mine de parca mi-ar spune "nee,  nu sunt impresionat, you cand do better than this!" (cum era gymnasta aia de la olimpiada.), o mai miroase o data...si pleaca.

si sta mincarea ore in sir, daca eu nu vin sa-I dau cite o bucatica, sa-l rog sa-l mingii...sa ne mai jucam...sa mai mincam....e cca un copil mofturos.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc! Noi am sarbatorit-o, dar nu facand mare caz. Tati a primit o felicitare scrisa de junior si in numele surioarei, si, cum am zis, seara mami a scos intreaga trupa la pizza . Doar ca am avut mai multe de sarbatorit [:)]  A, si tot a fost Father's Day, tati a terminat tot ce mai ramasese din clafoutis si a decretat ca-i place, sa mai fac si alta data [pk] [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi am fost la un buffet. cred ca toata saptamana am pus 5 lb pe mine in loc sa le dau jos.

 

o mincare delicioasa, am stat pe terasa, dar nu a ffost cald, just the perfect weather....a fost totul super, a meritat fiecare cent.

 

apropos de cadouri. noi nu ne facem cadouri scumpe  in general. si aseara William si-a amintit de father's day. a inceput sa caute prin dulapuri, chestii noi si sa puna intr-o traistuta pt cadou:o pasta de dinti, o periuta, un sampon...si niste talpite din alea de pus in pantofi. [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ha, ha. Ca am vazut ieri un film cu un catel similar cu al tau, dar nu asa cretz ca al tau si ziceau ca e shizu. De aia am intrebat sa-mi confirm banuielile. Al tau e mai dragut ca cel din film. Filmul se cheama 7 psychopaths.

da, pepper e cret ca poodle si naughty ca un shitzu. [:)]

mama lui era poodle si tatal era shitzu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleur, drum bun si La multi ani copilului  [flo2]

 

Ieri am ajuns in Germania, era prea tarziu pt Evian...am mancat pastrav, intr-un restaurant care are pastravarie...au si hotel, o mini zoo, un muzeu al morilor...am ajuns pe ploaie si am plecat pe soare...a fost ft fain...

 

Ieri a plouat, azi noapte la fel, acum e soare.

 

De azi in 3 sapt, pe vremea asta, ne bem cafeaua pe terasa la fratelo  [pk] ca a noastra nu va fi gata...elvetianul vrea sa plecam la 3 dimineata...i-am spus ca 4 e ok, eu am facut 12 ore pana la Arad in oct; vom conduce oricum amandoi...sapt.asta primeste masina noua; yupiii, de-abia astept...are probleme cu actuala, ceva la partea electronica...nu poate merge cu mai mult de 100km/h, ca i se opreste motorul...in Germania am fost cu a mea, ca nu am vrut sa riscam..a fost la service vineri, au facut un restart, dar a reaparut aceeasi problema..

 

O zi frumoasa va doresc !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neața! 

 

Daniela e speciala lumina nordica, așa e. Pun o poza din camera de hotel cu lumina de la ora 23. La 22 inca strălucea soarele. :)

 

azi voiam la Liseberg  http://liseberg.com/en/home/ , Silvia a zis ca vrea in toate Roller coast. Dar au anunțat ploaie pe azi si cred ca amânăm pe maine. Oricum maine trebuie sa mergem, ca dupamasa plecam. 

 

Zi frumoasa! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...