Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 860
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

eu am descoperit wattpad asa ca citesc nonstop, carti siroapase cu amor ghebos [:-)))] [:-)))] si avem o vreme de rahat inourat si mai tot timpul ploua nici nu stiu cum mai arata soarele si cica e vara [:-)))] [:-)))]

 ceva de capul lor? Ca fii=mea are de citit rascoala, baltagul, morometii si prefera Wattpad.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

Urarea Vivianei (cu timp frumos) a fost de bun augur [:)]

Am fost la mare  in we si a fost vreme excelenta, inclusiv ieri. Cand m-am intors in Bucuresti eram in sort si papuci, aici erau 15 grade si ploua. Minunat!

Am fost in formula completa, ca pe vremuri...mi-a placut. Eu cu Ioana am venit acasa, Tora cu fetele celelalte au ramas inca cateva zile. Azi inteleg ca e cam racoare...dar de maine revine vremea buna.

Mi-am facut damblaua si m-am scufundat dupa rapane (melcii aia mari), aseara i-am scos din cochilie, curatat si pus la congelat. Cand vine si Tora ne delectam [yami] [pofticios]

post-13573-0-00913000-1434957323_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut un weekend plin pe plan local. Am iesit si sambata si duminica seara. A fost fain, m-am intalnit cu oameni frumosi si simpatici, am mancat papanasi (iar!) si am pus tara la cale cu finuta mea care e si ea [gravi].

 

de acum inapoi la ordine, ca in ultimile zile m-am facut ca ploua si am jucarele si hainute de bebel in diverse sarsanale in toata sufrageria [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello

A venit vacanta [flo2]  Turbo de astazi va sta cu ai mei de luni pana vineri si in weekend cu mine. Parca vad ca voi sta peste program la munca daca tot nu este el acasa [batcap] , dar sper ca nu in fiecare zi. Vreau sa profit de vacanta lui sa ies si eu prin oras sa ma vad cu prietenii.

Am terminat scoala cu bine. Doar la romana a luat B in rest FB. In primele 2 saptamani il las sa se bucure de vacanta si apoi va mai avea de lucrat cate un pic pentru temele de vacanta. Sper sa faca si la bunici; nu vreau sa stam in weekend sa lucram.

Sambata viitoare plecam la Sighisoara. Avem tren la 5.50. Cam greu cu trezitul de dimineata, sper sa nu fie tafnos tot drumul din cauza asta.

Nu stiu daca am ratat sarbatoriti, chiar imi pare rau ca nu pot tine ritmul cu voi.

Acum sper sa apuc sa tin ritmul macar la acest capitol. Ma duc sa citesc din urma.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...