Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

M-am culcat cu durere de cap si m-am trezit tot asa; plus ca toata noaptea am avut impresia ca sunt treaza, desi dormeam  [batcap] acum sunt zombie, diseara ma bag devreme la culcare.

 

De-abia astept sa vin in tara si sa vad casa...arata ft bine pana acum...mi-a trimis cumnata poze si cu usile, care arata ft bine...sunt de la Porta, facute in Polonia...ai mei au ales pt dormitoare usi fara geam, pt restul au si geam mat...sunt albe toate...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 860
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vorbeam cu un coleg si ne spunea ca pt cei care pleaca in Grecia va fi cam nasol, in momentul in care vor vrea sa scoata bani de la bancomat...asta pt ca nu vor avea ce sa scoata, pt ca bancomatele nu vor functiona..asa ca trebuie sa mergi cu bani la tine  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vorbeam cu un coleg si ne spunea ca pt cei care pleaca in Grecia va fi cam nasol, in momentul in care vor vrea sa scoata bani de la bancomat...asta pt ca nu vor avea ce sa scoata, pt ca bancomatele nu vor functiona..asa ca trebuie sa mergi cu bani la tine  [batcap]

 

da, a fost aseara stire si la noi la tv...

in plus, nici platile cu cardul se pare ca nu vor putea fi efectuate...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am fost de 4 ori in Grecia pana acum in vacanta (avem avans platit sa mergem si anul asta) si de fiecare data am avut cash la noi. Oricum euro i-am cumparat in tara de la casa de schimb valutar (deci cash) , nu avea nici un sens sa ii pun pe card si sa isi ia banca intr-o veselie comision de administrare, de retragere.. etc). Oricum nu am avut suma  mare la noi, deci nu vad un impediment faptul ca nu vom putea folosi cardul (am folosit cardul in lei in schimb in Bulgaria, cand am pus benzina) . Eu as fi curioasa cum vor evolua preturile in marketuri si la restaurante. 

 

 

Daniela, zmeura noastra alba e cam la fel de aromata ca si cea rosie, are un pic gustul altfel, nu mai rau, doar altfel ... [:)]

 

Rufus, distractie mare fetelor la mare! 

 

Xio, super vacanta voastra! Peisaje de vis, intr-adevar! Nu mai zic cat de bine arati tu, ca sigur stii deja [:)]

 

 

Eu azi am lucrat de acasa, sa pot supraveghea gasca ce e in vacanta. A fost ok, au fost cand 3, cand 4, cand nici unul ... s-au tot combinat cu copiii din vecini , ba la noi, ba la ei ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi mergem la o casa /vila , gasita pe TripAdvisor , pe care o inchiriem integral pt o saptamana, cu niste prieteni. M-am tot uitat in ultimele 2 saptamani pe site-uri in cautare de cazare in zona pt alti prieteni si nu am vazut preturi modificate in jos. Probabil prin agentii , la hoteluri, au scazut preturile , sa nu ramana cu locurile neocupate. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 ceva de capul lor? Ca fii=mea are de citit rascoala, baltagul, morometii si prefera Wattpad.

Viviana [flo2]

deocamdata is la romane fierbinti hot hot cred ca trec prin criza de 40 de ani [:-)))] [:-)))]

 

nu stiu ce carti romanesti sant,stiu cam am vazut si scriitori romani [:)]  fiimea sa inscris ca vrea sa scrie deja a scris 2 articole are un prieten de la scoala care au fost impreuna in clubul scriitorilor si el scrie deja de 2 ani el scrie mai mult reviuri la filme si a incurajat-o si pe Ana sa vina la scris [:)] , eu am descoperit cativa tineri talentati si imi plac stilul lor de scris, jargoul folosit [:)]

http://www.wattpad.com/go/writing-contests/

 

http://www.wattpad.com/stories/poetry

 poti sa te duci pe ce gen iti place [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...