Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 860
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce examene da Kari la scoala de dans ? Parca acolo ziceai ca se duce, nu ? Se da proba de dans, gimnastica ...sau ceva teorie ???

Oricum succes, daca asta isi doreste ...

 

Nu am auzit de wattpad asta pana acum ...ce este, un site sau o aplicatie pe telefon ?

 

 

scoala de actorie, a pregatit trei roluri, atatea s-au cerut de scoala, lungi si grele, plus un cantec in engleza si unul in germana.  [alcool] are trei costume diferite. a plecat cu o valiza, parca ar sta o luna, nu trei zile. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

scoala de actorie, a pregatit trei roluri, atatea s-au cerut de scoala, lungi si grele, plus un cantec in engleza si unul in germana.  [alcool] are trei costume diferite. a plecat cu o valiza, parca ar sta o luna, nu trei zile. 

Si cum ai rezistat sa nu te duci cu ea?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

scoala de actorie, a pregatit trei roluri, atatea s-au cerut de scoala, lungi si grele, plus un cantec in engleza si unul in germana.  [alcool] are trei costume diferite. a plecat cu o valiza, parca ar sta o luna, nu trei zile. 

mult succes si bafta sau cum se zic aici actorii [:)]  break a leg, nu stiu de ce se zice asa, actoria e o meserie foarte interesanta eu ii admiri foarte mult, am o verisoara care e actrita si a stat la mine putin timp cat a dat pt examen la teatrul din Iasi, va spun ca ma uitam la ea ca la soare, ce trairi ce talent ce fascinanta lume, cat de adanc lucrezi cu aceste emoti, imi place sa ma uit si la interviurile care le dau si nu cele de tabloide ci despre meseria lor foarte interesant si multe de invatat, [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mvaiii ce interesant Kari. 

 

Sa ne spui ce a facut ...cat sta, cate zile tine examenul, cand afla rezultatele ?

 

 

miercuri seara sau joi dimineata se intoarce, si mai merge inca o data saptamana viitoare. rezultatele se dau pe loc. 

 

singura si-a gasit cazare ptr doua-trei nopti, singura si-a pregatit totul-totul, doar taicasu a ajutat-o de cateva ori la roluri. in rest.... independenta maika. 

 

ah, cum de am uitat, eu am avut un rol f important, doar o piesa de decor.  [:-)))]  'mom, te iubesc pana la luna si inapoi, ma lasi te rog sa-mi fac lucrurile mele asa cum vreau eu?' asta ca sa scape de mine, sa o las in pace.  

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miercuri seara sau joi dimineata se intoarce, si mai merge inca o data saptamana viitoare. rezultatele se dau pe loc. 

 

singura si-a gasit cazare ptr doua-trei nopti, singura si-a pregatit totul-totul, doar taicasu a ajutat-o de cateva ori la roluri. in rest.... independenta maika. 

 

ah, cum de am uitat, eu am avut un rol f important, doar o piesa de decor.  [:-)))]  'mom, te iubesc pana la luna si inapoi, ma lasi te rog sa-mi fac lucrurile mele asa cum vreau eu?' asta ca sa scape de mine, sa o las in pace.  

Ah, asta o primesc si eu. Am constatat ca tot nu face bine cum face. [:-)))]  Dar tac malc.

Ieri si-a eliberat camera de toate alea pentru ca azi venea cineva sa ia mobila, maine vine mobila noua.

A pus multe in drum. Nimic n-am zis. Cand a venit azi sa ia mobila veche a trebuit sa le ia din drum. A muncit de 2 ori. N-am zis nimic.

Si pentru ca nu am zis nimic ma doare capul. [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...