Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 860
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ah, asta o primesc si eu. Am constatat ca tot nu face bine cum face. [:-)))]  Dar tac malc.

Ieri si-a eliberat camera de toate alea pentru ca azi venea cineva sa ia mobila, maine vine mobila noua.

A pus multe in drum. Nimic n-am zis. Cand a venit azi sa ia mobila veche a trebuit sa le ia din drum. A muncit de 2 ori. N-am zis nimic.

Si pentru ca nu am zis nimic ma doare capul. [:-)))]

 

 

[:-)))]  [:-)))]  

 

neaparat sa-mi notez in calendar, la anul pe vremea asta sa-ti iau taxa de incurajare.  [:-)))]

 

 

 

in alta ordine de idei, am facut vinete. salata de vinete cu maioneza, vinete coapte in cuptor si peste ele am pus o pasta de ardei cu usturoi, pasta ce am facut-o la blender. au iesit super delicioase. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multa bafta tinerei actrite!

 

Viv, anul viitor ma angajez sa te scot des in lume, ca sa-ti iei gandurile de la ce te asteapta (sau macar sa ventilezi)

 

na ca mi-ati dat idei cu Grecia - si asa mie mi-e tare draga, si am mers cam o data la 2 ani pe-acolo; cand ma intorc din Spania imi verific bugetul si preturile - ce bine-ar fi sa scada si la noi...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miercuri seara sau joi dimineata se intoarce, si mai merge inca o data saptamana viitoare. rezultatele se dau pe loc. 

 

singura si-a gasit cazare ptr doua-trei nopti, singura si-a pregatit totul-totul, doar taicasu a ajutat-o de cateva ori la roluri. in rest.... independenta maika. 

 

ah, cum de am uitat, eu am avut un rol f important, doar o piesa de decor.  [:-)))]  'mom, te iubesc pana la luna si inapoi, ma lasi te rog sa-mi fac lucrurile mele asa cum vreau eu?' asta ca sa scape de mine, sa o las in pace.  

Vreau si eu asa copil! [pk]  [pk]  Sa ti-o las nitel pe Patricozaura la intoarcere? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am reusit sa trimit vederile!!!

 

trebe sa dau ceva explicatii:

-sunt cumparate de acum o luna si juma; unele sunt scrise de atunci, cateva zilele astea; unde vedeti un ps inghesuit inseamna ca deja era scrisa

- Patri a vrut sa isi scrie si ea initiala si pana am prins-o vreo 6-7 au fost 'marcate'- deci P ala mare, lataret si scris in mijloc e de la Patricia sa nu aveti alte idei  [batcap]

- sunt trimise din Ro, evident, nici macar pe alea ptr Uk si Irlanda nu am apucat sa le trimit de acolo. Dar textul era deja scris- o sa vedeti ca nu corespunde cu realitatea.  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...