Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

tocmai voiam sa protestez in numele animalelor [:-)))]  dar vad ca Michelle imi da dreptate. niciodata n-am considerat animalul (in speta fiarele mele cu blana) vinovate ca mi-au distrus ceva, ci fiintele umane (in speta subsemnata) care le-a lasat la indemana lor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 860
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

tocmai voiam sa protestez in numele animalelor [:-)))]  dar vad ca Michelle imi da dreptate. niciodata n-am considerat animalul (in speta fiarele mele cu blana) vinovate ca mi-au distrus ceva, ci fiintele umane (in speta subsemnata) care le-a lasat la indemana lor.

am si eu caine, nu il pot numi animal pentru ca face parte din familie [:)]

si cainele meu , care e mai wild si simte mai bine cine e bun si cine e rau, se pare ca l-a muscat pe vecinul peste gard.

 am fost dusi in court pentru asta si toate sentintele ca nu stiu sa le spun altfel , au fost sterse.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

asigurarea ii acopera o pereche de ochelari la 2 ani...deci e nevoie de multa atentie.

din fericire asigurarea noastra acopera in fiecare an dar observ de la an la an cum se ingusta latul si mai taie cate ceva ceea ce ingrijorator, a trebuit sa renunt anumite meds ca nu vor sa le mai acopere si servicii [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am avut o zi super! Am fost la Liseberg azi, ne-am dat in Roller coaster, in chestii pe apa, pe tot ce am vrut. In roata mare si am admirat orașul de sus. Pentru cei cărora cunosc, seamănă foarte mult cu parcurile americane, parcul asta e cel mai mare din nordul Europei. 

Sotul căruia ii plac astea extreme, s-a dat in unul din cele trei chestii tari, a zis ca ii ajunge. 12 loop-uri :). Eu n-am îndrăznit. M-am dat insa de cateva ori in altele si am tipaaaaaat, de ma doare gatul :)). 

La sfârșit am prins si spectacol, transmis in direct la noi pe in canal tv, stiam emisiunea dar uitasem ca e luni. A fost prima ediție din anul asta. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...