Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 860
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Rox, ce fac copiii in vacanta?! Ti-am spus ca mi-a furat inima Patrick? E un frumos! O sa rupa ceva inimi mai incolo! O sa vina fetele la usa la plans si suspinat [:D] 

 

 

 

ete momentan se cam plictisesc, din iuresul de scoli si activitati acum brusc sunt lejeri. Patrick a fost ieri la film cu niste colegi (cred ca s-au cam speriat ei dar nu au vrut sa recunoasca, au fost la Jurassic World), iar maimuta are un nou hobby - face jocuri din alea de perspicacitate - deseneaza labirinturi si e pasionata de X si O :))))

 

dadada, pana o rupe el inima la altele, vaz ca "aceea" i-o tot rupe pe a lui.. sa vedem cat mai rezista!!

 

[pup] sa treaca oboseala!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai, unde mergem? [;)]

La turci :D, sunt la dietă și am chef de un kunefe :D. 

 

Apropo de unde mai mergem, am văzut că la muzeul de istorie și arheologie din Constanța e o expoziție temporară: Tinerețea mea în comunism. Noi cred că mergem în weekend, al meu vrea să-mi arate cum era cu fenomenul Cenaclul Flacăra (eu n-am prins prea mult).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai, unde mergem? [;)]

 

 

veniti la mine  [pk]  valabil si ptr daniela  [flo2]  e de ajuns o luna ptr voi amandoua? sau verti doua luni?  [il]

 

 

strumfi, baga somn cand copila doarme sau e la gradinita. lasa-le-ncolo de treburi ca mai pot sa astepte. 

popoul meu e bine, suspect de bine. dar am luat 5 zile ketonal ptr inflamatie si m-am dat cu crema aia. doamne, nu-mi vine sa cred cat de repede au trecut durerile.  [fri]

 

 

 

v-am spus ca zilele trecute am facut lasagnie? copii au spus ca a fost cea mai buna mancare pe care am facut-o vre-odata.  [:-)))]  eu cred ca le era lor foame, ca asa apreciere nu-mi amintesc sa fi primit vreodata de la ei. mai am foi din alea ce le-am cumparat saptamana trecuta si mai fac astazi una. 

 

mianna, vacanta faina. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La turci :D, sunt la dietă și am chef de un kunefe :D. 

 

Apropo de unde mai mergem, am văzut că la muzeul de istorie și arheologie din Constanța e o expoziție temporară: Tinerețea mea în comunism. Noi cred că mergem în weekend, al meu vrea să-mi arate cum era cu fenomenul Cenaclul Flacăra (eu n-am prins prea mult).

 

 

bravo!! poate ne vedem, parte din expozitie este si sotia unui prieten vechi de la nostru [;)]

 

Kari, nu maica, mergem la cald si soare si plaja, la tine ploua!! si mai si zici ca e frig... mai bine vii tu aici :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...