Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

morgen

 

 

e inca frig la noi, se aude roxana si daniela pana la voi, da?  [il]

 

Jullia, bine ai revenit acasa.  [il]

 

 

silvi, deci la mare te-ai plimbat. tare faina esti  [il]

 

 

mihaela, vacanta frumoasa mai departe.  [flo2] apreciez ca imparti cu noi frumusetile pe care le vezi. 

 

 

 

Rufus, multumesc de apreciere ptr Luiza, cred ca seamana cu taicasu. sau cu maicasa ?  [il]  mai devreme a sunat si mi-a spus ca daca doamna directoare mai spune ceva, o intreaba daca e rasista. asa de fata cu toata lumea. subiectul e foarte sensibil pe aici, si cam toata lumea se fereste sa fie implicata in problema rasismului. 

 

 

 

in alta ordine de idei, perdelele mele sunt inca impachetate. si nu am aproape nici o sansa sa le vad puse vre-odata. peretii sunt foarte prosti, ieri a dat barbatul gauri in perete in sufragerie si au iesit strambe si cam mari   [alcool]

sa nu mai spun ca jaluzelele de la copii le-a dus deja inapoi la magazin. si am ramas cu gauri in pereti. 

mi-e ciuda ca am dat o gramada de banet pe perdele si nu ma pot bucura de ele. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 860
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Numai poze frumoase am vazut azi [flo2]

Mihaela mi-a facut un dor nebun de Suedia. Sper sa ajungem acolo in vara viitoare. Turbo vrea sa studieze suedeza peste cativa ani si sa se mute acolo.

 

Kari, tin pumnii pe mai departe. Este tare deosebita Luiza.

 

Ruf, mi-e dor de mare. Inca un pic si ajungem si noi.

 

As mai scrie, dar nu pot. Promit sa mai revin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

 

Corina, asa au facut si colegele mele. Am o colega de birou care a venit cu costum maramurasan de mers la biserica.

 

Miha si mie imi plac pozele tale. Frumoase locuri.

 

Kari, imi place la nebunie atitudinea Luizei. Multa bafta azi!

 

Silvia, bine ai revenit! Ma bucur ca totul este bine cu sarcina.

Abia astept si eu sa plecam si noi la mare. Mai am doua saptamani.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună ziua și de la mine!

 

Azi e ziua iei și eu n-am nici o ie la mine :(... 

 

Kari, am văzut, mulțumesc de invitație  [flo2] . Acum aș veni, dar am niște proiecte tare îngrămădite, nu am cum. După aia vine ziua mândrului meu, apoi merg la o nuntă (el nu vine, pentru că are treabă).Ținem pumnii Luizei!

 

Silvi, sunteți foarte frumoși!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kari, raman datoare cu un miel, ca am botezat-o pe Luiza, Eliza [fri] ... Dau mielul, fii fara grija :)) sau il mancam impreuna, candva.

 Sunt cam ametita, asta-i drept, sunt franta de oboseala.E aproape pranz, proba era dimineata, parca, nu?

 

 

[:-)))]  de astazi esti 'nasa' ei.  si mielul il dam la fetele de aici sa-l manance, ca eu nu pun gura nici sa ma platesti.  [il]

 

la noi e inca ora 11 si ceva, proba trebuia sa inceapa dupa ora 9. teoretic. 

eu plec indata la servici, asa ca vesti ptr voi o sa primiti deseara. 

 

 

multumesc tuturor de aprecieri si incurajari.  [flo2]

 

 

daniela, eu as fugi lasand toate proiectele balta.  [:)]

 

 

eu nu am nici un fel de ie, m-as imbraca daca as avea. ar trebui sa-mi cumpar una cand vin in Romania, dar timpul e asa de limitat....

 

 

 

Rufus, spuneai mai sus de viitorul luizei. scoala dureaza patru ani. insa la terminare nu iti garanteaza nimeni un contract ca actor. ea si-a dorit sa studieze actoria, este un vis al ei. si ptr ca inca poate si are timp, i-am dat aripi sa zboare. chiar daca stiu/stim (noi familia ei)  ca e un domeniu in care putini reusesc sa ajunga sa castige bani si sa se intretina din asta. 

poate ca experienta asta o va ajuta sa vada actoria cu alti ochi, sa realizeze daca asta este ce isi doreste cu adevarat sa faca in viitor. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello ghetar :*

 

Am terminat si eu examenele, mai am vineri comisie la colegiu si sunt libera pe vara asta (ma rog, libera de stress, nu de munca haha)

Intre timp m-am apucat de zugravit si de schimbat perdele/draperii in casa, am terminat camera Carlei intr-o zi, cu adunat mobile, dat lavabila, curatenie si pus totul la loc, eroina ce sa mai. M-a ajutat barbatul putin de dimineata si seara cu mobile dar in rest singurica. Singura problema e ca am niste maini oribile acum, dar imi trece.

Mai am bucataria, acolo o sa fie jale mare dar trebuie.

 

In rest nimic, duminica pleaca fi-mea in tabara si plecam si noi spre munte, la Sighisoara si la Sinaia, bagam si un traseu ceva. N-am mai fost la Sighisoara de 10 ani! Nu-mi vine sa cred. Incerc sa-mi gasesc o prietena de-acolo si nu reusesc deloc sa dau de ea :(

 

Vineri merg la opera, la Traviata, am cumparat biletele din Ianuarie, abia asteptam.

 

Am admirat poze, am citit, tin pumnii Luizei la proba care e chiar acum, abia astept sa vad cum a decurs :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aaa, ia uite ca la Jupiter nu ma gândisem. superb instantaneu!

la ce hotel ati stat? era ceva miscare acolo? ca la începutul lui iunie era inca pustiu....

am stat la olimpic. nu era foarte multa lume, dar mie asa imi place, sa pot respira si sa nu ma deranjeze nimeni. urasc ingramadeala din august. in week-end insa era chiar aglomerat.

mai merg o tura peste 3 saptamani, dar la olimp (majestic).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...