Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 860
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am vazut ca multi studenti si parinti erau imbracati  in costume traditionale.

Nu ma refer numai  la musulmani,ma refer ca am vazut indieni,chinezi, africani etc,care aveau costume complete sau ceva din costumele lor.

Si mi-a placut ideea asa ca m-am gandit sa port si eu o ie.

M-am gandit la cea cu auriu,dar merge si cea cu rosu. 

 

Asa ca vreau sa imi spuneti parerea voastra,pe care sa o port .Ca m-am hotarat sa port ie cu fusta neagra.

Am ii albe (ca cea cu auriu dar numai cu alb si broderie),ie cu rosu,cea cu auriu din foto.

 Spuneti-mi parerile voastre pe care sa o port si promit ca va pun poze de la ceremonie sa vedeti ia romaneasca  la ceremonia de la facultatea din Englezia.:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa ma laud si eu cu ia mea de azi. [:p] [biz]  M-am dus la 2 centre de gradinareala sa imi cumpar flori sa inlocuiesc de mi s-au uscat cat am fost plecati in Italia. Sa aiba ce se usca 2 sapt in august cand mergem in Ro [:D] M-am oprit sus pe deal in spatele casei si m-am tras in poza. Se vede toata Londra de sus. E feeric si ziua, dar mai ales noaptea cu toate luminile aprinse. Si din mansarda mea se vede, dar nu la fel de bine, ar trebui sa am casa mai sus in deal. Cand oi castiga la loto!   [il]  [:-)))]

 

Asta e una din cele 2 ii facute de dragul meu sot cadou de ziua mea. Cealalta nu am scos-o in lume inca, in weekend poate .. stiu si unde!  [pk]  In total acum am 6 ii si mai vreau!!! [olala] O sa merg pe la manastiri in Bucovina in august si sigur gasesc la Humor sau Voronet sa imi iau. Vreau una specific bucovineasca/moldoveneasca, Sper sa si gasesc si la un pret decent. Nick mi le ia de pe un site si-s destul de scumpe.. anul trecut am fost la ei in magazin/show room in Bucuresti si am dat 622 roni pe una, aia cu care am fost in lanul cu maci. La Craciun tot de la ei mi-a comandat Nick, tot vreo 600 roni a fost si acum de ziua mea tot de la ei si mi-a luat 2 ca i-au placut amandoua si nu stia la care sa se hotarasca [alcool]  [:-)))]  Mi-am luat eu una pe albastru in iarna dintr-un magazin de artizanat de la mama din oras si pe asta am dat un pret super rezonabil, 220 roni. O sa mai trec si in august pe acolo, poate au mai multe modele de data asta. 

 

Deci ia si Londra vazuta de sus, de la Alexandra Palace!  [RO]

 

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...