Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 860
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pt ca in mintea mea cu idei fixe argintiul merge cu gri, auriu cu maro sau cu negru. Stiu ca e si auriu si argintiu, insa n-as pune gri langa auriu.

 

 

Aaaa, e din aceeasi categorie ca a mea cu alb rosu si negru:). 'Teleg. Ma speriasem ca e o stiinta si teorie pe undeva care zic ca nu merge in combinatia asta.

 

eu nu am cu cine ma sfatui de combinatii de ani multi decat cu dl sot si el e all about colour theory care nu inseamna neaparat ca e si fashionable:) asa ca ma intereseaza si alte opinii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, da, am remarcat-o și eu pe a ta, e tare faină :).

 

Buflea, am mai văzut ii în magazinul Victoria la parter (București), ceva mai ieftine ca la Muzeul Satului. Sunt mai multe magazine, e unul aproape de intrare dar nu mi-a plăcut nimic acolo, și mai sunt mai în spate încă 2 sau 3 magazine. Dacă ești în zonă merită să te uiți și pe acolo. Și există și un magazin de artizanat chiar față în față cu magazinul Victoria (deci tot pe Calea Victoriei). Nu știu prețurile acolo, că n-am nimerit deschis.

 

Pentru cumnata mea am cumpărat o ie de pe http://www.artizanat-magazin.ro/ Semăna cu ia lui Aqai :).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clar imi iau ie ...clar, clar. 

 

Foarte bine ca ati pus poze, ca pe masura ce le vad, stiu exact ce-mi place ...de ex, imi plac mai mult astea cu maneca scurta, care de fapt nu e scurta, e cam pana la cot ...astea cu maneca lunga parca adauga volum in partea de sus, unde eu nu am nevoie de nimic in plus.

 

Sigur imi iau cu rosu si alb ...sau albastru cu alb. Adica o culoare de contrast si alb. Dar numai o singura culoare de contrast, nu mai multe ...asta ca sa mai taie din albul ala care oricum ma face mare si n-am nevoie.

 

Imi place ca e larga pe talie ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

voi cum spalati ii-le?

 

astea sunt ale mele din material ca de borangic. cea cu note muzicale in spate are din 7 in 7 cm fundite tot din acelasi material, spatele e gol. o sa o pozez ca nu am mai vazut asa mofel pana acum.

 

Daca e festiv si eu as alege pe auriu,eventual cu o fusta in closh sau cum se cheama, stramta in talie si larga in rest.

post-38269-0-94560800-1435164594_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...