Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 860
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Azi m-am vopsit, m-am epilat, am calcat rufele adunate in ultimile 3 saptamani...sambata merg sa ma tund scurt...imi creste parul ft repede...dar imi si cade mult...cred ca iar am lipsa de fier  [:)]

 

Ai mei sunt pe ultima mie de metri...s-au imprietenit cu tipul care ne-a pus parchetul; il cheama ca pe tata...lucreaza la Dedeman si i-a ajutat mult cand au cumparat una alta de-acolo..un coleg chiar l-a intrebat daca sunt parintii lui  [:D] mamei ii place ft mult de el, e un tip simpatic foc si saritor; are 2 fetite, 2 si 4 ani...i-am spus mamei sa-l invite cu familia cand vom face gratarul cu prietenii...gratarul oricum il facem la fratelo, pt ca la noi nu va fi gata terasa pana atunci...dar e peste gard, asa ca nu-i problema  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu,vreau sa fie surpriza si pentru el.

Sa vedeti voi ce furori o sa fac eu cu ia mea...o sa ma vedeti in poze ca pe Madalina Ghenea. [:-)))]

 

Cat timp stau la Londra ma imbac numai in ii.Unele autentice,altele stilizate.

 

 

Ai grija cu surprizele :)))).

 

Mama ma intreaba intotdeauna daca e ok ce vrea sa imbrace cand vine aici la o sindrofie :), si eu apreciez asta, cu toate ca mama e o persoana foarte eleganta. Este f usor sa fii decalat intr-o tara pe care nu o cunosti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Electrocasnicele pt casa le-am luat argintii, mai putin frigiderul...si mama imi spune ca hota e alba...mai sa fie, era argintie toata ziua...i-am zis sa le scrie alora, sa i-o schimbe, pt ca pe site era argintie...ea a zis ca e ok...azi au fost sa plateasca mobila (vine sambata) si au si acolo aceeasi hota expusa...mama ii spune tipului ca nu prea-i place ca hota e alba...la care el spune : aia e doar o folie de protectie, hota e argintie  [:D] tata a vrut sa vada ce e chestia aia alba de pe hota, mama nu l-a lasat ca ii era frica sa nu strice ceva si l-a mai si boscorodit...azi cand s-au intors acasa, i-a venit lui randul  [pk]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna

 

va povestesc indata de luiza, insa nu pot sa trec cu vederea ce de frumuseti am vazut pe aici.  [il]  copii frumosi cu ii si pe frau elyda pozata doar la buric.  [:-)))]

pe aqai vreau so intreb serios cati ani are si daca copii ce-i are in casa sunt ai ei sau ia luat doar cu imprumut.  [il]  tare tanara arati, aproape ca fiicamea.  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci ia cu auriu, fusta neagra stramta (ca in fusta clos sunt rotunda:)))si pantofi negri ?

 

Sau ia cu auriu,fusta maro si pantofi bej?

 

???????Cum?:))

Pareri?:))

 

 

pantofii bej!!!!!!!

 

 

Daniela, nu toate iile sunt cu broderia aia din cate am vazut la expozitii....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...