Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 860
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

multumesc de sfaturi. toata ziua am fost cheauna astazi, mai beata ca o gaina.  [fri]  asa mi se intampla daca nu dorm. 

 

Xio, am fost la medic, si mai merg saptamana viitoare la altul. diagnosticul fisura anala si hemoroizi.  mi-a dat o crema preparata in farmacie si .... sfaturi ce deja le stiam. barbatul a fost mai numultumit decat mine. ma dau cu crema aia de vre-o 8 zile si nimik....

azinoapte am avut o criza nasoala, la un momendat m-am dus in baie si am pus un deget in locul ala.... valeu si vai de mine, ardea ca o flacara si pulsa. asa ca am pus repede compresa cu apa rece si pe loc mi-a luat durerea-arsura-mancarimea-usturimea. 

 

mai devreme ma fost la cumparaturi si ne-am oprit la farmacie, am primit o crema si niste servetele, iar o farmacista mai in varsta mi-a explicat o tehnica. (pe care am primit-o si de la 'cineva' pe pm  [flo2] ) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mianna [:)] , încurcai deja vuurile :)).

 

Noi suntem la povesti cu cai, nu-i mai tace gurița. Acuma da, ca mănâncă, dar începe iar imediat. E bronzata, sătulă de stat afara :).

Au luat toate mesele pe terasa, au facut grill la malul marii, au călărit pe malul si in mare, in pădure, e Pișcată de țânțari. Si-au facut farse, au povestit povesti cu fantome in podul grajdului, o legenda a locului. Si-a facut prietene si vrea si la anul. :) A fost adorata de unul din câinii de acolo, era singura la care venea câinele si i se punea in brate, cand stăteau pe gard la povesti si mancat godis :). Fetele făceau misto de ea cand apărea câinele, ca i-a venit iubita. Era o cățea ;)).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buflea, nu vreau sa te speri, pe mine cand a inceput sa ma doara o masea cu nervul scoa s-a dovedit a fi infectie la radacina. te doare continuu, sau doar la atingere, sau ceva rece? oricum bine ca mergi la dentist. radiografia va spune ce este. 

 

 

sa nu uit, felicitari scolerilor, celor mici si mari, bravos!  [flo2]  [flo2]  [flo2]

 

 

si mie/noua ne place coliva. candva am facut si eu, asa ohne Grund. facea o vecina de-a soacrei o coliva super buna.... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

buflea, nu vreau sa te speri, pe mine cand a inceput sa ma doara o masea cu nervul scoa s-a dovedit a fi infectie la radacina. te doare continuu, sau doar la atingere, sau ceva rece? oricum bine ca mergi la dentist. radiografia va spune ce este.

 

 

sa nu uit, felicitari scolerilor, celor mici si mari, bravos! [flo2] [flo2] [flo2]

 

 

si mie/noua ne place coliva. candva am facut si eu, asa ohne Grund. facea o vecina de-a soacrei o coliva super buna....

La radacina nervului ? Aia nu e moarta ? Si ce urmeaza sa imi faca ? Oricum, sa imi faca orice, numai sa nu imi mai ceara bani ...

 

Imi explica si mie cineva ca la blonde, ce inseamna daca grecii ies din zona EUR ? Adica se intorc la moneda lor traditionala, s-o produce vreo inflatie pe la ei ...sanatate !!! Media pe aici spune ca si-o cam merita ...

 

Dar cu ce ne afecteaza pe noi, ceilalti ? Sunt asa de munte investitii straine in Grecia ?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...