Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Noi am zugravit peretii in alb...mama zice ca e un alb lucios, dar se vede ft frumos...azi au montat mana curenta pt scara si balustrada la etaj; a iesit ft frumos, ai mei sunt incantati....usile tot albe le-am facut, la fel si tamplaria la geamuri...

 

 Casa unde stam aici are 18 ani, parchet de-ala masiv, peretii zugraviti in alb, dar direct pe caramida (fara glet); lumea zice ca e interesant, al meu zice ca arata ca la cazarma unde lucreaza  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 860
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

De la aparatul dentar nu poate musca...asa ca se hraneste cu lichide....i-am facut o supa in seara asta, cu taietei, dintr-o pulpa de  curca (bio, de la tara prietenei mele); pulpa am bagat-o apoi la cuptor, intr-o punga magica cu usturoi...acum miroase in toata  casa a usturoi  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Cand am venit de la munca, am dat in cutia postala peste o vedere faina din Tara Galilor....multumesc mult Ioana pt vedere si gandurile frumoase [flo2] [flo2] [flo2] Am pus-o la colectie...adica in bucatarie, pe unul din pereti, unde am un suport special pt vederi...au loc in el 32 de buc...

 

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

1435258774[/url]"] Eu am primit azi doua, nu una! Multumesc, Strumphi, e superba vederea din Italia! Multumesc, Ioana, ce locuri aveti voi pe-aproape pe unde locuiti... [il] Curcubeul meu a ajuns la tine? Astept reactii de la micuta. :)

 

[pup]

 

curcubeul inca nu a ajuns- mai vf maine si eventual merg sa intreb la posta

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna la toata lumea, sau buna ziua dupa caz

 

 

Corina, sa-ti traiasca copila, sa fie sanatoasa, la multi ani  [flo2]

 

 

 

letitia, in camerele copiilor sunt un fel de perdea-jaluzea si cred ca asa va ramane. barbatul zice sa nu ne mai batem capul, iar copii nu au nici o obiectie. am putea sa facem jaluzele pe comanda, care se prind de geam, de rama, dar costa peste 300 euro o bucata.  pana la urma cumparam insa copii s-au opus. ca doar ei au ultimul cuvant.   [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...