Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

[flo2] La mine a ajuns a doua zi dupa ce a fost pusa, adicatelea pe 23 iunie. Vederea de la Ioana vreau sa zpun.

 

Am stres mare in creier si is fara chef de aia toate se prezinta cu intarziere.

 

Azi, in Bucuresti (cel putin) a fost cea mai rece zi de vara din ultimii 20 de ani.

Mie mi-a placut azi foarte mult. Ploaie marunta, 16 grade, mirosuri umede de tei, verde crud ud. O nebunie melancolica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 860
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

eu am citit prima data ca ai sarit peste niste margini. ce-i drept ca nu am ochelarii la ochi. apoi m-am uitat mai bine.....  [il] m-am linistit.

sunt multe modalitati de ati varsa nervii.  

Acum am vazut ce de greseli fac cand scriu.

 

Am unghiile lungi, lungi si tare greu imi este sa tastez.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lasa vrajeala ca te cunosc live acu! Zi mai bine ca nu ai vrut sa captezi atentia tuturor si sa faci ambuteiaje  [:)]

 

 

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

jezzz. aveam un maieu fara maneci si ma gandeam ca daca ma dezbrac imi va fi frig. 

deci nu doar viviana are ceva, mai sunt si eu prin zona.  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

so, am nevoie de sfaturi de la voi. nu stiu ce m-as face fara voi. 

 

am pus perdelele de proba, ca tot ma plangeam de dimineata ca nu stiu ziua cand le voi vedea spanzurate. 

dar, sunt lungi pana la podea aproape si acopera caloriferul. acuma vara nu-i problema, insa la iarna ma gandesc ca impiedica caldura. asa o fi oare? sa la tai pana la nivelul caloriferului?

 

 

 

 

 

post-40061-0-17884600-1435349712_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 post-40061-0-12636900-1435349703_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna!

 

am avut o zi lunga si frumoasa, am umblat prin locuri frumoase, am gasit orașe mici si drăguțe, plaje late sau cochete si o mare călduță, păcat ca nu vom fi aici saptamana viitoare cand se anunța soare si cald. Azi era soare dar prea rece de stat la plaja, sufla vântul si era răcoare. In loc ferit era ok, dar nu pe plaja. Eu insa am incercat marea si era ok, așa de o bălăceală cu picioarele. 

Am gasit apoi inca o cetate, aducea putin cu Visby si aveau si ei un weekend medieval :). 

Am luat prânzul la chinezi azi :). Si dupa ce ne-am plimbat sa se așeze bine rata si creveții :) ne-am hotărât sa mergem la shopping, eram la 30 km numai de vestitul Ullared, cel mai mare loc de shopping din Scandinavia. Nu aveam de gând asta, dar pt ca eram aproape, am petrecut seara acolo. 

 

Maine va ploua toata ziua, avem vreo 3 ore jumate pana in port, e taman pe partea opusa decat suntem noi, noroc ca e îngusta tara asta. Așadar e ultima noapte si penultima zi. A fost frumos, am invatat multe despre istorie, am călătorit cu preadolescența sa care era ba super extaziata de cetatea la care ne opream si ne povestea ca stia de pe la istorie, ba fara chef sa se dea jos din masina. Foamea a fost leit-motivul concediului. :)) si mi-o amintesc pe Diana la aceeasi vârsta. :))

Si m-am bucurat cand sotul m-a întrebat ca oare de ce nu facem noi mai des chestia asta, adica sa vizitam așa cate putin din Suedia...m-am bucurat ca ma întrebasem acelasi lucru si eu, fara sa deschid gura, ca suntem in continuare pe aceeasi lungime de unda :).

 

o sa pun cateva poze de azi, am facut multe cu nori :) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viv, eu cred ca de la vacanță ti se intampla stresul, mai exact se schimba programul, a venit si Celcesforaie,  se schimba dinamica in casa ...parca pe masura ce îmbătrânim nu ne mai plac schimbările de nici un fel.

 

Si eu am o stare de butoi ...cand ma gandesc ca Alex e in cls a 5 a, imi vine sa plang ...o sun pe mama care cica de ce plang, ca cei de varsta mea au copiii la facultate ...si incepe sa mi se planga ea, ca mvai, ce greu o sa-i fie cu copii. Marti pleaca toata lumea din casa si in loc sa ma bucur ca rămân numai eu cu barbatul, ma gandesc ca ce goala o sa fie casa.

 

Oricum o dai, parca tot nu-i bine.

 

XIO, cu socialele de la școală,  sa fiu sinceră,  nici mie nu imi plac, nu stiu istoria tarii asteia si nici macar nu ma prea interesează ...dar o sa fac si asta daca trebuie sa imi ajut copilul. 

 

Bella, dar ce lucrare dentara e aia asa complicată ? Plomba mea temporara tine cam 3 zile, dupa care trebuie sa pun alta. Noroc ca cutiuța aia are destul material. Trebuie sa o tin asa pana in August

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...